002

شبکه پذیرش آگهی در یک نگاه :

این موسسه خدمات خود را برمبنای 3 محور اساسی شامل خدمات قبل از چاپ – خدمات چاپ و خدمات پس از چاپ قرار داده است که به اختصار به آن می پردازیم:

•خدمات قبل از چاپ آگهی :
الف: این موسسه با در اختیار داشتن کارشناسان تحقیقات بازار، مشتریان خود را در مسیر رسیدن به نتیجه پیام مورد تبلیغ راهنمایی نموده و مطالب و تصاویر آگهی را با در نظر گرفتن مخاطبین پیام و هدف تبلیغاتی     برنامه ریزی و تدوین می نماید.

ب: مطالب – تصاویر و مطالب مورد نیاز آگهی از بخش تحقیقات بازار در اختیار آتلیه طراحی و گرافیک قرار داده شده و کارشناسان این بخش نیز همسو با نظرات و سلیقه های مشتری ، طرح مورد نظر را تولیدو جهت تبادل نظر در اختیار صاحب آگهی قرار می دهند. طرح نهایی شده پس از تائید توسط مشتری، جهت چاپ در اختیار واحد سفارشات قرار خواهد گرفت.

•خدمات چاپ آگهی:
الف:واحد سفارشات شبکه پذیرش آگهی با در اختیار داشتن تعرفه ها، شرایط تسهیلات و تخفیفات موضوعی و بازرگانی جهت چاپ آگهی و ارتباط مستقیم با مدیران و صاحبان رسانه، مشتریان خود را برای رسیدن به نتیجه مطلوب و استفاده از حداکثرتسهیلات و دریافت تخفیفات راهنمایی می نماید.

ب: با مشخص شدن مجموعه اطلاعات ارائه شده طرح آگهی از سوی واحد طراحی یا مشتری در اختیار واحد سفارشات قرارگرفته و طبق برنامه یا سناریوی تائید شده بر اساس بودجه اعلام شده و گزارش آنالیز واحد تحقیقات بازار و پس از توافق حاصله با مشتری و دریافت تائید برنامه و سناریوی ارسالی در خصوص ابعاد، تاریخ و صفحه، جهت چاپ در نشریه مورد نظر (روزنامه های سراسری و استانی ودر مواردی خاص روزنامه هاو نشریات بین المللی و…..) ارسال می شود.

ج: همزمان با انتشار آگهی، واحد تحقیقات بازار، عکس العمل مخاطبین را در خصوص آگهی منتشر شده مانیتور نموده واز این اطلاعات در جهت ادامه برنامه تبلیغاتی در آگهیهای بعدی استفاده خواهد نمود.

•خدمات بعداز چاپ:
الف:در اختیار قرار دادن اطلاعات و شرایط خاص روزنامه ها در مناسبتهای خاص (آگهی در سالگرد انتشار همشهری و ….با تخفیف ویژه پذیرش می گردد) به مشتری و ارسال آخرین اطلاعات نشریات و تعرفه های به روز شده (هر روزنامه یا نشریه ای فقط اطلاعات همان روزنامه یا نشریه را در اختیارتان قرار می دهد این در حالی است که می توانید از این دفتر کلیه اطلاعات روزنامه ها و نشریات را دریافت و با اطلاعات کامل و مقایسه آنها در خصوص انتخاب نشریه و هزینه آگهی تصمیم بگیرید)

ج: در اختیار قرار دادن طرح مورد تبلیغ به سایر رسانه ها و ابزارهای تبلیغاتی مورد نیاز مشتریان
آرشیو نمودن طرحها – آگهیهای چاپ شده و مجموع اطلاعات واقلام دریافتی از مشتری جهت ارائه پیشنهادات یا اجرای برنامه های جدید نزد این شبکه نگهداری خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر