بسمه تعالی

 

 در سال 72 و با شکل گیری اولین روزنامه رنگی کشور ) روزنامه همشهری ( کار خود را در شهرستان کرج آغاز نموده و پس از 1 سال از شروع فعالیت و با توجه به نیاز منطقه ) جاده مخصوص و قدیم کرج( به خدمات مطبوعاتی ، نمایندگی روزنامه همشهری جاده مخصوص و قدیم کرج را در کیلومتر 14 جاده مخصوص کرج تاسیس و امور آگهی ، خبر و توزیع روزنامه را به صورت متمرکز ادامه دادیم .

پس از گذشت چند سال با افزایش تقاضا و انتظارات صاحبان صنایع و مشاغل تصمیم گرفتیم خدمات خود را با همکاری روزنامه های پرتیراژ دیگر نظیر روزنامه ایران و جام جم نیز گسترش دهیم و نتیجه این تعمیم ایجاد نمایندگی روزنامه های همشهری – سرپرستی روزنامه ایران و دنیای اقتصاد – کارگزاری آگهی های روزنامه جام جم و اطلاعات و همکاری در بخش آگهی های کل مطبوعات استانی و کل رسانه های مکتوب کشور بوده است .

این مجموعه در جهت ارائه خدمات حرفه ای رسانه ای و نیاز مشتریان وفادار خود برند تجاری شبکه پذیرش آگهی را در جهت هدفمند نمودن خدمات ایجاد نموده و اکنون مفتخریم که در قالب شبکه پذیرش آگهی آماده ارائه خدمات آگهی به شما عزیزان هستیم.

شبکه پذیرش آگهی با حدود20 سال فعالیت در حوزه رسانه های مکتوب ، مسئولیت راه اندازی و مشاوره سازمان آگهی های تعدادی از روزنامه های کثیرالانتشار ، هفته نامه ها و مجلات تخصصی و با در اختیار داشتن نمایندگی های فعال دراستان های کشور ، تولید ویژه نامه های تخصصی و تبلیغاتی و سراسری را نیز به عهده داشته است و اولین مرکز ارتباط صاحبان آگهی با مطبوعات استانی و مبتکر شبکه پذیرش    آگهی های استانی و شهرستان های کشور می باشد .

این موسسه رسانه ای اولین دریافت کننده نشان و لوح نظام مدیریت کیفیت ISO 9001 در سال 2009 بوده و تا سال 2012 نیز مورد بازبینی و تائید قرار گرفته است . مجموعه این توانمندی ها که با مطالعات حرفه ای به روز می گردد ، جهت ارائه به مشتریان خود از قبیل سازمان های دولتی و خصوصی و صنعتی – شرکت های تجاری – کارخانجات تولیدی و بنگاه های اقتصادی و شرکت های خدماتی ارائه می گردد. این شبکه در طول فعالیت خود با برترین برندهای کشور از قبیل خودروسازان ، قطعه سازان ، خدمات پس از فروش خودرو ، تولید کنندگان  لوازم  خانگی ،  مواد غذایی  و محصولات فروشگاهی ، بانک ها و بیمه همکاری داشته و دارد که در بروشور پیوست بخشی  از این افتخارات  و  نشان های آنها موجود و در سایت شبکه پذیرش آگهی نیز اعلام گردیده است . با در نظر گرفتن خدمات ارائه شده مشتریان ما بر این باورند که پذیرش و چاپ آگهی در این مجموعه از قالب سنتی خارج شده و منحصر به موضوعات خاص آگهی و چند روزنامه یا مجله نیست بلکه مشتریان می توانند هر آگهی با هر موضوعی مانند : آگهی های بازرگانی و اطلاع رسانی ، خرید ، فروش ، استخدام ، مزایده ، مناقصه و صدها موضوع دیگر را سفارش داده و در روزنامه مورد نظرتان آگهی منتشر شده خود را ببینید. در این مجموعه به کمک امکانات حرفه ای و         نرم افزاری ، اتوماسیون اداری و آتلیه گرافیک همه فعالیت های پیش از چاپ آگهی ، مانند طراحی و تدوین آگهی و چاپ آن توسط افراد متخصص و با سابقه مورد نظارت قرار گرفته انجام می پذیرد . همچنین اطلاعات خاص نشریات مختلف کشور اعم از روزنامه ها و مجلات عمومی و تخصصی که در تهران یا شهرستان ها چاپ و منتشر می شوند و همچنین تعرفه قیمت آن ها توسط این مجموعه گردآوری شده که خلاصه آن را در نرخنامه آگهی های کشور و سایت شبکه پذیرش آگهی به آدرس www.44195000.com قابل مشاهده می باشد .

برای مقایسه و تعیین نشریه مورد نظر و برای چاپ آگهی خود باید اطلاعات کافی در خصوص نشریات داشته باشید. مشاورین این مجموعه برای دستیابی به نتیجه مطلوبتر و روش های مناسب در خصوص تنظیم سفارش ، تهیه طرح تاثیرگزار و برنامه ریزی چاپ آگهی و انتخاب نشریه مناسب در کنار شما هستند.

با احترام

سیدرضا جمشیدی

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر