Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/com12313/public_html/wp-content/plugins/mobile-menu/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
۸ عامل تخریب کننده برند شما - شبکه پذیرش آگهی | شبکه پذیرش آگهی

۸ عامل تخریب کننده برند شما + اینفوگرافیک

۸  عامل تخریب کننده برند شما + اینفوگرافیک

با اینفوگرافیکی جدید در خدمت شما هستیم، در این اینفوگرافی، مهم ترین عواملی را که باعث شکست شرکت شما و زیان دهی آن می شود، معرفی خواهیم کرد.

برند شما بسیار مهم است. برند، قسمتی از کسب‌ و کار شماست که توسط مردم دیده می ‌شود و به ‌عنوان یک عامل اصلی به ‌طور مستقیم روی جامعه‌ ی هدف شما تأثیر گذاشته و می ‌تواند افراد معمولی را تبدیل به مشتریان آینده‌ شما کند .

در عین‌ حال عواملی هستند که به ‌طور معمول می‌ توانند روی برندتان تأثیر منفی بگذارند یا مانع پیشرفت آن شوند یا حتی از مثبت دیده شدن ویژگی‌ های خاص آن جلوگیری کنند .

عوامل تخریب کننده برند شما

۱- آیا شما برای برندتان برنامه ‌ریزی دقیقی دارید ؟ برنامه ‌ریزی که منحصراً و به ‌طور مشخص برای برند خودتان باشد؟ یک برنامه ‌ریزی واضح با هدف‌ هایی مشخص بیش از هر چیزی می‌ تواند به کار، سرعت عمل ببخشد. عدم وجود برنامه ‌ریزی مدون، باعث می ‌شود که برند شما بیش از چیزی که تصور می ‌شود سیر تخریب را طی کنند .

۲- آیا در رسانه‌ های اجتماعی قالبی مخصوص به برند خود دارید ؟ برای قوی کردن پشتوانه برند باید همه‌ مشخصه‌ های بصری مثل عکس ، فونت و حتی هماهنگ بودن رنگ‌ های موجود در عکس‌ ها با لحن برند، لوگو و شعار شما مشاهده شود و در همه‌ رسانه ‌ها این امر به شکل یک قانون اعمال شود.

۳- هیچ ‌گاه سعی نکنید با پایین آوردن بودجه‌ بازاریابی، هزینه ‌های خود را کم کنید. کم کردن هزینه ‌های بازاریابی منجر به تولید محتوای بی‌ کیفیت خواهد شد که به دنبال آن هرگونه واکنش منفی و تخریب ‌کننده ‌ای از سوی مخاطبان قابل پیش‌ بینی است .

۴- آیا تعهداتی که برند شما نسبت به کارتان می‌ دهد در یک راستا قرار دارد ؟ در جواب این سؤال اگر می بینید که مشتریانتان از دستاورد نهایی راضی نیستند یا انتظاراتشان به‌ طور کامل برآورده نشده، برند و آبروی شما در راستای خدشه ‌دار شدن است ! با مشتریان خود صادق باشید و به کارهایی که نمی ‌توانید انجام دهید متعهد نشوید .

۵- آیا برای گرفتن راهنمایی فقط به یک منبع رجوع می‌ کنید ؟ گشت‌ و گذار در بین منابع موثق و به ‌روز و حتی مشاهده‌ کار سایر رقبا می ‌تواند برای شما ایده ‌های بسیاری به همراه بیاورد . اگر خودتان زمان و یا مهارت لازم برای این کار را ندارید از افراد متخصص در این زمینه بهره جویید .

۶- آیا مشتریانتان از محصولات و خدماتتان خوشحال و راضی هستند یا ناراضی؟ قطعاً آن ‌ها راجع به این مسئله در شبکه ‌های اجتماعی صحبت می‌کنند . مطمئن شوید که نظرات آن‌ ها را می‌ خوانید و پاسخ مناسبی می‌دهید. به خاطر مشکلاتی که نمی‌توانید درستشان کنید یا از عهده شما خارج هستند عذرخواهی کنید و از آنان که نظرات خوب و مثبتی می‌گذارند تشکر کنید. مخاطبان شما بهترین مشاوران شما هستند که می ‌توانند شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنند .

۷- آیا تا به ‌حال به این فکر افتاده‌اید که چرا از وب‌ سایت مجموعه خود نتیجه ‌ای نگرفته ‌اید ؟ شاید به دلیل حرفه‌ ای نبودن ظاهر وب‌ سایت یا عدم سهولت استفاده و یا هر دلیل دیگری باعث شود که شما طیف وسیعی از مشتریان و مخاطبان آنلاینتان را از دست بدهید. ظاهر حرفه ‌ای و به ‌روز برای وب‌ سایتتان می‌تواند به ارتقاء بازخورد های وب‌ سایت شما کمک کند .

۸- آیا از مخاطبان خود شناخت کافی دارید؟ اگر پاسختان منفی است ، باید این شناخت را پیدا کنید. از علایق و سلایق آن‌ ها مطلع شوید و مهم‌تر از همه این که حد و مرزهای شخصی این افراد را پیدا کنید و سعی کنید که هرگز از آن‌ ها عبور نکنید. در هر زمینه ‌ای فعالیت می‌کنید هرگز رفتار توهین ‌آمیزی نداشته باشید .

8 عامل تخریب کننده برند شما

لینک منبع

گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی

 

این مطلب را به اشتراک بگذار
شبکه پذیرش آگهی