۱۵ هزار لاله در کرج می‌روید

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرج از کاشت ۱۵ هزار پیاز لاله در کرج خبر داد و افزود: پیاز این لاله‌ها در ۱۰ روز اول بهار می‌رویند و موجب طراوت و زیبایی شهر خواهد شد.
عباس زارع با اشاره به اینکه علاوه بر این سازمان پارک‌ها کاشت بنفشه و یک‌صد‌هزار شب بو در شهر را از اواخر اسفندماه امسال در دستور کار دارد، افزود: کاشت ۴۰ هزار اصله درخت در حاشیه معابر نیز در اولویت برنامه‌های این سازمان است که کاشت آنها تا آخر سال محقق خواهد شد.
وی، برنامه‌ریزی برای پاکسازی اماکن متروکه را یادآور شد و با تأکید بر ضرورت توجه به این مهم اظهار داشت: انجام این طرح باید به عنوان اولویتی مهم در دستور کار مسئولان ذیربط قرار گیرد و لازم است اجرای آن تا آغاز سال جدید
انجام شود.
زارع با یادآوری اینکه پارک‌های کرج از جمله بوستان چمران، ایران زمین و.. . برای شهروندان و استفاده مسافران نوروزی مهیا شده، بر ضرورت تهیه بروشور اطلاع رسانی برای راهنمایی مهمانان این کلانشهر در نوروز تأکید کرد.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرج اضافه کرد: سازمان پارک‌ها تلاش ویژه‌ای برای افتتاح و راه‌اندازی باغ بانوان با نام «ریحان» تا پایان اسفندماه جاری در پیش گرفته است.
زارع در توضیح طرح‌‌های پیشنهادی سازمان برای ستاد استقبال از بهار نیز گفت: راه‌اندازی جشنواره گل رز بر مزار شهدا، برنامه‌ریزی برای اجرای طرح‌های مربوط به ۱۳ فروردین مصادف با روز طبیعت و برپایی جشنواره لاله‌ها در بوستان شهید چمران در نیمه دوم اردیبهشت ماه از جمله این طرح‌هاست.

این مطلب را به اشتراک بگذار