مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري كرج از كاشت 15 هزار پياز لاله در كرج خبر داد و افزود: پياز اين لاله‌ها در 10 روز اول بهار مي‌رويند و موجب طراوت و زيبايي شهر خواهد شد.
عباس زارع با اشاره به اينكه علاوه بر اين سازمان پارک‌ها كاشت بنفشه و يك‌صد‌هزار شب بو در شهر را از اواخر اسفندماه امسال در دستور كار دارد، افزود: كاشت 40 هزار اصله درخت در حاشيه معابر نيز در اولويت برنامه‌هاي اين سازمان است كه كاشت آنها تا آخر سال محقق خواهد شد.
وي، برنامه‌ريزي براي پاكسازي اماكن متروكه را يادآور شد و با تأكيد بر ضرورت توجه به اين مهم اظهار داشت: انجام اين طرح بايد به عنوان اولويتي مهم در دستور كار مسئولان ذيربط قرار گيرد و لازم است اجراي آن تا آغاز سال جديد
انجام شود.
زارع با يادآوري اينكه پارک‌هاي كرج از جمله بوستان چمران، ايران زمين و.. . براي شهروندان و استفاده مسافران نوروزي مهيا شده، بر ضرورت تهيه بروشور اطلاع رساني برای راهنمايي مهمانان اين كلانشهر در نوروز تأكيد كرد.
مديرعامل سازمان پارک‌ها و فضاي سبز شهرداري كرج اضافه كرد: سازمان پارک‌ها تلاش ويژه‌اي براي افتتاح و راه‌اندازي باغ بانوان با نام «ريحان» تا پايان اسفندماه جاري در پیش گرفته است.
زارع در توضيح طرح‌‌هاي پیشنهادی سازمان براي ستاد استقبال از بهار نيز گفت: راه‌اندازي جشنواره گل رز بر مزار شهدا، برنامه‌ريزي براي اجراي طرح‌هاي مربوط به 13 فروردین مصادف با روز طبيعت و برپايي جشنواره لاله‌ها در بوستان شهيد چمران در نيمه دوم ارديبهشت ماه از جمله این طرح‌هاست.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر