بخشی از مجتمع تجاری، تفریحی و اداری ایران مال راه اندازی می شود

بخشی از مجتمع تجاری، تفریحی و اداری ایران مال راه اندازی می شود

بخشی از مجتمع تجاری، تفریحی و اداری ایران مال روز سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه باحضور مدیران و مقامات ارشد کشور همزمان با برگزاری نمایشگاه برترین های توسعه صنعت ساختمان در این مجتمع، راه اندازی می شود.

اهالی منطقه ۲۲ تهران احتمالا تا حالا متوجه شده‌اند که در ضلع جنوبی بزرگراه شهید همت سنگ بنای پروژه غول پیکری گذاشته شده که زیربنای کل آن یک میلیون و ۷۰۰ هزار متر مربع است. البته این عدد مساحت کل پروژه است و بخش تجاری آن حدود ۱۸۶ هزار متر مربع خواهد بود.

مقایسه مجتمع تجاری و تفریحی ایران مال با پروژه های عظیم دنیا

مساحت تجاری ایران مال هم ردیف پروژه های بزرگ دنیا می ایستد و اندکی بزرگ تر از The Trafford center انگلستان و Mall of America آمریکاست. بگذارید برای پی بردن به عظمت پروژه تجاری تفریحی بین المللی ایران مال یک مثال دیگر بزنیم. برای بازدید از کل بخش تجاری این پروژه باید حدود ۱۴٫۷ کیلومتر پیاده روی کنید. ” یعنی به اندازه مسافت خیابان ولیعصر از میدان منیریه تا تجریش “
مقایسه پروژه ایران مال

جزئیات پروژه ایران مال

شروع فعالیت های مجتمع تجاری ایران مال، در سال ۱۳۹۰ با حدود هفت هزار نفر در زمینی به مساحت یک میلیون و ۱۰۰ هزار متر مربع آغاز شده است. طی دو سال بعد در فاز بعدی ۶۰۰ هزار متر مربع دیگر در ضلع غربی به سایت پروژه اضافه شد. در کل مجتمع تجاری ایران مال علاوه بر بخش تجاری دارای دو برج اداری، پارگینگ، دو هتل ۵ ستاره ، دریاچه و تالار پذیرایی نیز خواهد شد. اگر بخواهید در بخش تچاری پروژه ایران مال پیاده روی کنید و برای بازدید از هر مغازه و فروشگاه حدود ۵ دقیقه زمان بگذارید، تقریبا سه روز طول خواهد کشید تا از تمام فروشگاه ها دیدن نمایید.

مجموعه تجاری تفریحی ایران مال در منطقه ۲۲ تهران شامل بخش های زیر می باشد :

باغ ایرانی (به عنوان قلب پروژه و از زیباترین بخش های ایران مال)، پیست یخ، ایوان بلور، تالار پذیرایی الماس، گالری و نمایشگاه خودرو، مجموعه سینمایی،  فودکورت و مرکز تفریحات خانوادگی، آمفی تئاتر،  هتل های ۵ ستاره ایران مال، دریاچه ایران مال با نمایش و رقص آب، همچنین طرح توسعه آتی که شامل یک مجموعه فروشگاهی بزرگ و مرکز بین المللی تجارت تهران و مرکز نمایشگاه ها می باشد.

منبع:پایگاه خبری دانستنی آنلاین

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار