جشن بزرگ گلریزان البرز با کمک خیران البرزی و اختصاص بیش از 29 هزار متر زمین و 14 میلیارد تومان رهاورد بزرگی در حمایت از معلولان بهزیستی بود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، مهندس سیدطاهر طاهری با بیان این مطلب گفت: نيكوكاران در جشن بزرگ گلریزان البرز دری از درهای بهشت را به نام خود رقم زدند و خداوند نیز خرسند از تمام اقدامات خیرخواهانه بود.
در این جشن شاهد حرکت های ارزشمندی از سوی جامعه خیران، ورزشکاران و مسئولان در حمایت از جامعه معلولان بهزیستی بودیم و جای بسی خوشحالی است که در جامعه اسلامی ما خیران بیشماری هستند که برای کار خیر از هم پیشی می گیرند.
استانداربا اشاره به کمک های خیران در این جشن بزرگ بیان کرد: خرید تابلوی نقاشی که یک نقاش با درجه معلولیت بالا توسط پاهایش آن را به تصویر کشیده بود و اشتياق نيكوكاران برای
پیشی گرفتن در قیمت گذاری این کار ارزشمند، لحظه به لحظه جشن بزرگ گلریزان البرز را آکنده از اقدامات خیرخواهانه ساخته بود که زبان توصیف از آن قاصر است.
وی افزود: اهدای 29 هزار متر زمین در 4 قطعه و جذب 14 میلیارد تومان وجه نقد برای حمایت از جامعه معلولان رهاورد قابل توجهی بود که امیدواریم این روحیه تداوم پیدا کند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر