۱۴ اسفند بزرگترین رویداد تبلیغات ایران در دانشگاه تربیت مدرس

۱۴ اسفند بزرگترین رویداد تبلیغات ایران در دانشگاه تربیت مدرس

بزرگترین رویداد تبلیغات ایران ۱۴ اسفندماه سالجاری با حضور ۵۰۰ نفر از دست اندرکاران و بازیگران عرصه تبلیغات کشور در دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

هوشمند سفیدی رئیس جشنواره تبلیغات ایران با اعلام این مطلب گفت: امسال این رویداد با استقبال خوب و بیشتر “کانون های تبلیغات و آگهی” و “روابط عمومی ها” مواجه شده و هر روز شاهد پیوستن تعداد بیشتری به عرصه رقابت برای تصاحب “شاهین” نماد جشنواره تبلیغات ایران هستیم.

سفیدی مهمترین تغییرات دوره سوم جشنواره تبلیغات ایران را تشریح کرده و گفت: یکی از این تغییرات، باز شدن عرصه رقابت به روی فعالیت هایی همچون طراحی گرافیک و معماری نظیر طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحی فروشگاهی و چیدمان فروشگاهی، چاپ و بسته بندی و فعالیت‌های ترویج فروش است.

وی تغییر در رویکرد چیدمان داوری را از دیگر تغییرات این دوره دانست و گفت: در این راستا، عدم بکارگیری صاحبنظرانی که در آژانس های تبلیغاتی فعال هستند، مدنظر قرار گرفته است.

رئیس جشنواره تبلیغات ایران دیگر تغییر دوره سوم را تصمیم به تقدیر از هر دو برنده احتمالی شامل تولیدکننده و سفارش دهنده اثر در صورت مشارکت هر دو در بخش مسابقه عنوان کرد.

وی توجه به تبلیغات استارتاپی را از رویکردهای جدید جشنواره دانست و گفت: در این راستا، قرار است فعالیت های این شرکت ها جداگانه بررسی شده و مورد تقدیر قرار گیرند.

سفیدی به بازنگری در شاخص های ارزیابی آثار تبلیغاتی اشاره کرد و گفت: کمیته علمی جشنواره با مسئولیت دکتر محمود محمدیان طی دو جلسه فشرده نسبت به این کار اقدام کرده‌ است.

سفیدی با دعوت از کانون های آگهی و تبلیغات و روابط عمومی به مشارکت در بخش آموزش جشنواره گفت: امسال چهار کارگاه آموزشی تحت عنوان “تبلیغات خلاق”، “تبلیغات در فضای مجازی”، “طراحی و تولید محتوای پیام های تبلیغاتی”، و انتخاب موثر رسانه ها در کمپین تبلیغاتی با تدریس چهار مدرس برجسته برگزار خواهد شد.

او با تشکر از دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از همراهی این دفتر برای حضور فعالانه کانون های آگهی و تبلیغات در دوره سوم خبر داد.   14 اسفند بزرگترین رویداد تبلیغات ایران در دانشگاه تربیت مدرس

زمان:

۱۴ اسفندماه ۱۳۹۶

مکان :

مرکز همایش­های دانشگاه تربیت مدرس

شعار

خلاقیت، اثربخشی تبلیغات، حق انتخاب مشتری

برگزارکننده و مجری :

موسسه فرهنگی روابط عمومی آرمان

ارکان جشنواره :

  • رئیس ستاد برگزاری:

هوشمند سفیدی

  • شورای راهبردی:

هوشمند سفیدی

  • دبیر هیئت‌داوران:

استاد علی فروزفر

  • دبیر کمیته علمی:

دکتر محمود محمدیان

  • دبیر کمیته اجرایی:

امیر کرمیان

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار