۱۰ وب سایتی که می توانید از آنها درآمد کسب کنید!

۱۰ وب سایتی که می توانید از آنها درآمد کسب کنید!

امروزه اینترنت منبعی برای کسب و کار و ایجاد درآمد شده است. و حتی افرادی در خانه و فقط با یک کامپیوتر و خط تلفن زندگی خود را می گذرانند و گاه درآمدهای هنگفتی هم به جیب می زنند. البته در این میان شرکتهایی هستند که از این قضیه سوء استفاده می کنند و اقدام به کلاهبرداری می کنند. مثلاً از شما می خواهند در ازای قبول یک قرارداد بلند بالا اقدام به ارسال ایمیل های تبلیغاتی برای افرد مختلف بکنید. و در ازای آن مقداری پول دریافت کنید. متن این قرارداد آنقدر طولانی است که عملاً کسی آن را نمی خواند. و بعد از اینکه این کار را انجام دادید متوجه می شوید خبری از پول نیست و وقتی به آن وب سایت مراجعه می کنید شرایطی را می بینید که انجام آن از عهده شما خارج بوده است. برای جلوگیری از این امر در اینجا ۱۰ وب سایت محبوب برای کسب درآمد اینترنتی را به شما معرفی می کنیم. با کار کردن با این وب سایتها می توانید به صورت تمام وقت یا پاره وقت درآمد کسب کنید.

۱ــ Triond.com: در این وب سایت می توانید مطلب بنویسید و آنرا منتشر کنید و پول در بیاورید.البته باید به زبان انگلیسی مسلط باشید.

۲ــ Snrinf.com: در این وب سایت می توانید مقالات تحقیقی و درسی بنویسید و پول در بیاورید در این مورد هم دانستن زبان انگلیسی لازم است.

۳ــ Directfreelance.com: در این سایت می توانید کارهای خود را از قبیل مقاله، طرح گرافیکی، طراحی در زمینه های مختلف و حتی کارهای ویرایشی را بفرستید و صاحب درآمد شوید. شما باید برای کار خود یک قیمت تعیین کنید آنوقت اگر کار شما در آگهی انتخاب شود پول آن را دریافت خواهید کرد.

۴ــ Translatorsbase.com: این وب سایت را می توان خواهر وب سایت Directfreelance.com نامید. با این تفاوت که شما برای پروژه های ترجمه قیمت تعیین می کنید. برای همه زبانها درخواست وجود دارد ولی بیشتر کارها برای زبانهای فرانسه، انگلیسی و اسپانیایی است.

۵ــ Sologig.com: در این وب سایت موقعیتهای کاری برای افراد لیست شده است. در حقیقت شما با لیستی از کارفرمایان در ارتباط هستید که بدنبال متخصصان مستقل می گردند. بعد از دیدن همه پروژه ها، پروژه مورد نظر خود را انتخاب می کنید و درخواست آنرا پر میکنید. آنگاه کارفرما تصمیم می گیرد که شما را استخدام کند یا با شما قرارداد ببندد یا خیر. در این وب سایت موقعیت های کاری مختلفی یافت می شود.

۶ــ ebay.com: این یک وب سایت حراجی است. در این وب سایت می توانید چیزهای مختلفی را به فروش برسانید و در ازای آن پول دریافت کنید. خریداران بر روی کالای شما قیمت می گذارند و بالاترین قیمت برنده می شود. بعضی افراد از ebay به عنوان منبع درآمد اصلی خود استفاده می کنند و جالب است بدانید این وب سایت متعلق به یک ایرانی است.

۷ــ Universalclass.com: در این وب سایت می توانید کلاسهای غیر حضوری برگزار کنید به آموزش مشغول شوید. شما معلمی هستید که در کنترل کلاس است. از شاگردان خود پول دریافت می کنید اگر آنها به کلاس شما علاقمند باشند و در آن ثبت نام کنند. این یک موقعیت بزرگ برای آموختن یک مهارت یا سرگرمی در کل دنیاست.

۸ــ Helium.com: در این وب سایت می توانید مقاله های خود را ارائه دهید.

۹ــ Rentacoder.com: در این وب سایت با کد نویسی برای نرم افزارها پول دریافت می کنید.

۱۰ــ guru.com: این وب سایت بزرگترین منبع کار اینترنتی است. در این وب سایت هم می توانید کارفرمایان مختلفی پیدا کنید که از شما انجام یک پروژه را می خواهند.

این مطلب را به اشتراک بگذار