اطلاعات ضروری در رابطه با کسب و کار پوشاک+ویدئو

اطلاعات ضروری در رابطه با کسب و کار پوشاک+ویدئو

در این نوشته قصد داریم توضیح مختصری در مورد کسب و کار پوشاک ; چگونگی راه اندازی آن و  شاخه های شغلی مرتبط با این کسب و کار; در اختیار شما عزیزان همیشگی همراه قرار دهیم.

کسب و کار پوشاک یکی از اصلی ترین نیازهای افراد جامعه را تأمین می کند;.شغلی است که شما با کسب آگاهی در مورد آن می توانید سودهای کلانی را به دست آورید; شما برای ورود به این شغل نیاز به شناخت انواع سلیقه ها و پوشاک مورد پسند درحیطه کاری خود دارید.

صنف کسب و کار پوشاک به چند دسته تقسیم می شود:

پوشاک مردانه

پوشاک زنانه

پوشاک بچه گانه

لباس زیر

شال،کلاه ،دستکش و جوراب

که خود این ها نیز به مواد اولیه برای ساخت نیاز دارند که بسیار شغل وسیعی است و شما می توانید در شاخه

هایی همچون زیپ، دکمه، نخ، تجهیزات خیاطی و بسیاری از موارد دیگر نیز فعالیت کنید و درآمدهای بالایی بدست آورید.

امروزه بسیاری از صاحبان این کسب و کار به موفقیت های مالی زیادی رسیده اند. برخی از آنها در کار فروش، تعدادی در زمینه تولید و عده ای در زمینه پخش پوشاک مشغول به فعالیت هستند.

فروش پوشاک بسته به نوع آن نیاز به سرمایه اولیه برای اجاره مغازه، دکوراسیون و خرید اجناس دارد که مبلغ ۵۰ میلیون به بالا را تخمین زده ایم.

در زمینه تولیدی فرد باید مدل های لباس را برای تولید بشناسد و طبق آمارها تولید کنندگان امروزه سعی دارند از اجناس ترک و برندهای معروف برای تولید لباس ها کپی برداری کنند.

البته بسیاری از تولیدکنندگان داخلی لباس هایی با کیفیت بسیار بالا را تولید می کنند; اما با توجه به علایق مردم نسبت به اجناس ترک و خارجی مجبورند احناس خود را با برند خارجی و حتی کاتالوگ و مانکن هایی با چهره خارجی روانه بازار کنند. این کسب و کار نیز نیاز به سرمایه ۵۰ میلیون به بالا دارد.

اما برای افرادی که سرمایه اولیه کمی دارند یا اصلاً ندارند می توانند در زمینه پخش فعالیت کنند و نقش یک رابط را بین تولید کننده و فروشنده ایفا کنند.خیلی از افراد از این راه به درآمدهای بالایی دست یافته اند.

ویدیوی زیر را در این رابطه مشاهده کنید.

اطلاعات ضروری در رابطه با کسب و کار پوشاک

 

لینک منبع

 گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار