کسب درآمد از اینترنت

این روش هم مثل بقیه ی روشهای کسب درآمد نیازمند تلاشه ولی یه سری مزایایی هم نسبت به روشهای دیگه داره این مزایا رو بخونین تا ببینین که دلیل محبوبیت کسب و کار آنلاین چیه؟

فکر میکنین دلیل اینکه پول درآوردن از اینترنت اینقدر پرطرفدار شده چیه؟

دلیل 1 : بدون نیاز به سرمایه کلان ، مدرک یا حتی شرط سنی :

مهمترین سرمایه شما خلاقیت و استعداد شماست و میزان موفقیت شما هم بستگی به میزان اشتیاق و تلاش شما برای پول درآورن داره.

دلیل 2 : میتوانید از هر کجا و در هر زمانی کسب درآمد کنین :

دیگه مجبور نیستین هر روز سر ساعت خاصی برین سر کار و به حرفهای کارفرماتون گوش بدین ، در کسب و کار آنلاین شما آزاد هستین که هر کجا که هستین به کار خود بپردازید ، در خانه یا حتی حین مسافرت تنها با دسترسی به اینترنت میتونین کسب درآمد کنین.

دلیل 3 : عدم محدودیت در میزان درآمد شما :

این حرفه به شما امکان می دهد تا هر چقدر که میخواهید درآمد خود را افزایش دهید و مثل کارهای دیگه نیست که همیشه درآمد شما سقف محدودی داره.

دلایل زیاد دیگه ای هم وجود داره که خودتون کم کم باهاش آشنا میشین.

انواع روشهای کسب درآمد از اینترنت :

روشهای زیادی برای کسب درآمد از اینترنت وجود داره مثل :

Google Adsense , Affiliate Marketing , PTC Sites , Internet Marketing , Forex و … که بیشترشون به دلیل تحریم ایران و نیاز به تخصص در زبان انگلیسی توی ایران کاربرد نداره و برای بعضیهاشون هم شما باید از خودتون محصولی برای فروش داشته باشین ولی یکی از آسانترین و پربازده ترین روشهای کسب درآمد از اینترنت برای شروع کار که هر شخصی حتی بدون هیچ آشنایی با اینترنت میتونه از اون کسب درآمد کنه سایتهای PTC هست.

PTC چیست و طرز کار سایتهای PTC چگونه است؟

PTC مخفف Paid To Click به معنای پرداخت به ازای کلیک هست و سایتهای PTC مثل NeoBux ,ClickSense و …سایتهایی هستند که به دو نوع کاربر سرویس میدهند ، یک نوع از کاربران این سیستم به ازای پرداخت مبلغی مشخص به این سایتها تبلیغاتشون رو توی این سایتها قرار میدهند و نوع دیگر کاربران (من و شما) با دیدن این تبلیغات کسب درآمد میکنیم .

این سیستم یه سیستم برنده برنده هست یعنی توی این سیستم هم خود صاحبان سایت با دریافت پول از تبلیغ کننده ها سود میکنن ، تعداد بازدید سایت تبلیغ کننده ها هم زیاد میشه پس اونها هم از این سیستم سود میبرن و ما هم که به سادگی با دیدن تبلیغات کسب درآمد میکنیم.

منتهی مبلغی که به ما جهت کلیک روی این تبلیغات میدن خیلی کمه (هر تبلیغ در بیشتر سایتهای خارجی 1 سنت و در سایتهای ایرانی 10 تومان) و بیشتر درآمد در این سایتها از طریق زیرمجموعه گیری و ارتقا حساب به دست می آید.

منبع:

http://nbux.mihanblog.com

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر