کارنامه درخشان شرکت «رهساز گستر مهر» همزمان با هفته دولت

در مكتب اسلام انسان شرافت و كرامتي دارد كه از طرف خداوند به او داده شده است و بر همگان بويژه مسئولان و كارمندان لازم است حرمت و منزلت انساني را حفظ و آنچه مورد نظر اسلام که همان احترام و عزت مردم است توسط رؤسا و كاركنان در نظام مقدس اسلامي رعایت شود.
مهندس جلالي مهر، مديرعامل شركت بين المللي رهسازگسترمهر به مناسبت هفته دولت به سخن گهر بار مقام معظم رهبري اشاره کرد و افزود: معظم له فرموده اند: « مناسبت هفته دولت، يكي از اتفاقات پرمعناست».
وی افزود: هفته دولت در اين كشور يادبود شهادت 2 شخصيت دولتي برجسته و والامقام است، در كشور ما هفته دولت، هفته ولادت دولت نيست بلكه به‌دليل اهميت شهيد و شهيدان دولت رجايي و باهنر در اين ايام است.
جلالي مهر ادامه داد: امروز شهيدان رجايي و باهنر به عنوان الگوهاي بي‌نظير براي مسئولان انقلاب اسلامي محسوب مي‌شوند و بايد راه و منش و سيره اين 2 شخصيت به عنوان چراغ راه مديران نظام قرار گيرد تا روند خدمت‌رساني به مردم تسریع شود، شهيدان رجايي و باهنر به هيچ چيز جز خدمت به مردم فكر نمي‌كردند و رضاي خداوند و خلق را بر هيچ امتياز مادي و معنوي ترجيح نمي‌دادند.
وی با گراميداشت دولتمردان البرز، از افتتاح طرح‌هاي شركت رهسازگسترمهر در هفته دولت خبرداد.
بر اساس این گزارش، در هفته‌اي كه گذشت با سفرهاي استاني كه توسط استاندار و تيم همراهشان صورت گرفت بسياري از طرح‌هاي شرکت رهساز گستر مهر افتتاح شد.

20 طرح عمراني در نخستين روز از هفته دولت با حضور مهندس سيد حميد طهايي استاندار البرز و جمعي از مديران كل استان البرز، در شهرستان طالقان به بهره‌برداري رسید.
استاندار البرز در حاشیه این طرح‌ها با بيان اينكه شهرستان طالقان از بسترهاي لازم براي سرمايه‌گذاري برخوردار است، گفت: بايد سرمايه‌گذاران را در اين منطقه به مشاركت در طرح‌هاي مختلف تشويق كرد.
مهندس سيد حميد طهايي افزود: اين شهرستان ظرفیت‌هاي
منحصر به فردي دارد و از اين ظرفیت‌ها بايد استفاده لازم را برد.
وي تأكيد كرد: هماهنگي‌هاي لازم براي همكاري بيش از پيش دستگاه‌هاي اجرايي براي حمايت هرچه بيشتر از سرمايه‌گذار در استان البرز به عمل آمده است.
طهايي اضافه كرد: اگر بسترها براي سرمايه‌گذاري در طالقان فراهم شود، سرمايه‌هاي زيادي به اين منطقه سرازير خواهد شد.
امام جمعه شهرستان طالقان نیز با اشاره به ويژگي‌هاي گردشگري اين شهرستان گفت: اين منطقه زيبا امكانات مناسب براي رفاه گردشگران ندارد.
حجت الاسلام سيد فضل ا… حسيني در نشست شوراي اداري شهرستان طالقان افزود: با توجه به وسعت، آب و هواي پاك و خاك مستعد در طالقان مي‌توان از اين شهرستان بهره‌برداري بيشتري در زمينه گردشگري داشت.
وي با تأكيد بر اينكه بايد از توانمندي‌هاي بالقوه اين شهرستان به درستي استفاده شود، ادامه داد: توجه به اين توانمندي‌ها، زمينه را براي توسعه استان البرز و حتي كشور فراهم مي‌كند.

تكميل پروژه راه طالقان به هشتگرد و ساخت تونل طالقان
همچنین استاندار در حاشیه ديدار مردمي در مسجد جامع شهرطالقان و در جمع خبرنگاران البرز از تكميل پروژه راه طالقان به هشتگرد به طول 35كيلومتر و ساخت تونل طالقان خبر داد.
طهايي با اشاره به مهمترين مصوبات جلسه مشترك شوراي اداري استان البرز و طالقان گفت: با تزريق اعتباري بالغ بر195 ميليارد ريال، با ساخت راه 35 كيلومتري طالقان به هشتگرد و ساخت تونل مشكلات اين شهرستان
كمتر مي‌شود.
وي افزود: با بهره‌برداري از اين راه شاهد توسعه مسيرهاي راه طالقان خواهيم بود.
مهندس جلالي مهر نیز از آمادگي شركت رهساز گستر مهر براي ساخت تونل اين شهرستان خبر داد و گفت: با مذاكرات به عمل آمده توافقات اوليه براي ساخت اين تونل توسط شركت ما به ‌صورت صددرصد تهاتري حاصل شده است.
همچنین ساخت گلخانه در شهرستان طالقان از دیگر پروژه‌های در دست اقدام شركت رهساز گستر مهر است.
بر پایه این گزارش، در دومين روز از هفته گراميداشت دولت نیز در مراسمی با حضور استاندار البرز 20 طرح عمراني، خدماتي و توليدي در شهرستان نظرآباد به بهره‌برداري رسيد.
شهريار آقايي فرماندار نظرآباد گفت: اين طرح‌ها در بخش كشاورزي، صنعت، آبرساني به مناطق شهري و روستايي، مسكن مهر، راهسازي، آسفالت معابر و عمران شهري و روستايي اجرا شده است.
وي ادامه داد: براي راه‌اندازي اين طرح‌ها 337 ميليارد ريال از محل اعتبارات استاني، ملي، منطقه‌اي و تسهيلات بانكي هزينه شده است.
آقايي گفت: با اجراي اين طرح‌ها علاوه بر اشتغالزايي براي 90 نفر، گام مؤثري در رونق اقتصادي منطقه و محروميت‌زدايي از شهرستان نظرآباد برداشته شده است.
جلالي مهر در مورد پروژه های در دست اقدام شركت رهساز گستر مهر در شهرستان نظرآباد نیز گفت: شركت رهساز گستر مهر ساخت دومين دروازه ورودي استان و ساخت 2 باب مغازه تجاري در 2 مدرسه محروم برای كمك به دانش‌آموزان نيازمند شهرستان نظرآباد را به‌صورت رايگان در دستور كار خود قرار داده است.
وی خاطرنشان كرد: با توجه به فرصت‌هاي كشاورزي اين استان پيشنهاد مشاركت در طرح‌هاي توسعه سرمايه‌گذاري در بخش تجهيز گلخانه ها را نيز به شهردار محترم و فرماندار در شهرستان نظرآباد اعلام کردیم . همچنین از سوي ديگر ساخت مجتمع رفاهي وگردشگري اين شهرستان نيز بزودي اجرا می شود و به‌صورت تهاتر ساخت مصلای اين شهر نيز محقق خواهدشد.

همچنین در سومين روز از هفته دولت با حضور استاندار و جمعي از مسئولان، هزينه سفر به جزيره كيش از سوي مهندس جلالي مهر، خير استان به 50 كارمند نمونه البرزي
اهدا شد.
استاندار البرز با حضور در مراسم تجليل از كارمندان نمونه دستگاه‌هاي اجرايي در البرز، با اشاره به اهميت نقش كارمندان در جامعه اظهار داشت: جمعيت زيادي در نقاط مختلف كشور حضور فعال دارند كه حاصل تلاششان رونق اقتصادي و پيشرفت
كشور است.
وي افزود: كارمندان دغدغه‌هاي جامعه را به چرخه كار تبديل مي‌كنند اما در اين ميان ممكن است برخي كم‌كار، متخلف يا بي‌مسئوليت
باشند.
جلالی مهر با بيان اينكه كارمندان، بار سنگين مسئوليت خدمت به كشور را به دوش مي‌كشند و بايد از تمامي آنان قدرداني كرد، افزود: امام‌راحل هيچ گاه از مردم گله نداشت چراكه بر اين باور بود كه ملت ما از بهترين ملت هاست.
بر اساس این گزارش، همزمان با افتتاح پروژه‌هاي كرج، مدیر شركت رهساز گستر مهر از تكميل بخشي از بيمارستان شهيد باهنر و بيمارستان شهرستان فرديس، بازسازي قطار مسافربري كرج- مشهد و راه‌اندازي اين خط به‌صورت روزانه خبر داد.
مهندس جلالي مهر خاطرنشان كرد: اين شركت فعاليت خود را نسبت به تجهيز واگن‌هايي با فناوري روز آغاز کرده و براي حدود 300 نفر در استان البرز اشتغالزايي کرده است.
وی گفت: بعد از پيگيري‌هاي فراوان و هماهنگي با شركت «رجا» مقرر شد که با مشاركت شركت «رجا»، واگن‌هايي در اختيار شركت رهساز گستر مهر قرارگيرد و پس از بازسازي و راه‌اندازي، روي ريل كرج- مشهد نسبت به جابه جايي مسافران محترم البرزي
اقدام کند.
مهندس جلالي مهر اظهار داشت: براي اين پروژه مهم اعتباري بالغ بر 200 ميليارريال در نظرگرفته شده كه اين مبلغ از سوي شركت رهسازگسترمهر تأمين مي‌‌شود. در خلال اين پروژه براي 300 نفر از البرزيان ایجاد اشتغال کرديم و خدا را شاكريم كه اين كار توسط اين شركت اجرا شد.
بر پایه این گزارش، برپايي نمايشگاه جشنواره تابستاني در بوستان تنيس همزمان با هفته دولت نیز از ديگر اقدامات شركت رهساز گستر مهر در مركز استان است.
بازديد از زندان رجايي شهر و آزادي زندانيان جرائم غيرعمد و بازسازي آشپزخانه اين زندان برای رفاه حال ساكنان اين زندان از دیگر اقدامات انجام شده بوده
است.
از اقدامات انجام شده در بخش خيريه نیز ساخت مركز امام علي(ع) وحدت برای رفاه كودكان بي‌سرپرست و تكميل مدرسه 12 كلاسه مسكن مهر ماهدشت و ساخت 15 باب مغازه تجاري در مدارس محروم شهر به‌صورت رايگان براي كمك به دانش‌آموزان را می توان
نام برد.همچنین در چهارمين روز از هفته دولت و در سفر استاندار به شهرستان اشتهارد، پروژه‌هاي اين شهرستان نیز به بهره‌برداري رسيد.
در این مراسم علاوه بر افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های مختلف شهرستان اشتهارد، همچنین كلنگ ساخت سردر ورودي استان البرز از ورودي اشتهارد بر زمین زده شد.
در اين مراسم كه با حضور مسئولان شهري و استاني آغاز شد، شركت رهسازگستر مهر مراحل ساخت نخستین دروازه ورودي استان البرز از ورودي شهرستان اشتهارد را آغاز کرد.

در این راستا سال گذشته شركت بين المللي رهسازگستر مهر در فراخواني برای طراحي دروازه ورودي شهر ازشهروندان البرزي خواست آثار خود راظرف مدت يك ماه به آدرس دبيرخانه اين شركت ارسال کنند که در همین زمینه به طرح برگزيده مبلغ 100 ميليون ريال جايزه اهدا شد.
هم اکنون بعد از گذشت 8 ماه، نخستین دروازه ورودي استان البرز در اشتهارد توسط اين شركت آغاز شده است. مهندس جلالي مهر در این باره نیز اظهار داشت: براي ساخت اين پروژه عمراني با هماهنگي فرماندار محترم جناب آقاي اينانلو و شهردار محترم اشتهارد جناب آقاي موسوي و اعضاي محترم شوراي شهر اشتهارد جلسات متعددي برگزار شد كه حاصل آن ساخت اين دروازه ورودي با اعتباری بالغ بر 2 ميلياردريال بوده است.
پروژه‌هاي در دست اقدام شركت رهساز گستر مهر
از دیگر پروژه‌های در دست اقدام شرکت رهساز گستر مهر در شهرستان اشتهارد، می‌‌‌‌‌توان به ساخت استاديوم مشتمل بر پيست رالي خودرو، موتور، پيست شترسواري و زمين گلف برای جذب گردشگر اشاره کرد.

آغاز ساخت هتل مجهز3 ستاره در اشتهارد
كلنگ ساخت هتل مجهز3 ستاره در اشتهارد نیز در هفته دولت
زده شد.
مهندس جلالي مهر در این خصوص گفت: ساخت هتل 3 ستاره اشتهارد با اعتباري بالغ بر 300 ميليارد ريال آغاز شده و مدت اجراي اين طرح 2سال برآورد شده است که اميدواريم بخشي از نياز استان به ساخت هتل برآورده شود.
وی افزود: مراحل ساخت اين هتل با همكاري شهرداري اشتهارد و شركت رهسازگسترمهر انجام می شود.

در سفر استاندار و مسئولان
به شهرجديدهشتگرد مطرح شد
مديرعامل شركت بين المللي رهسازگسترمهر با قدرداني از پيگيري شهردارمحترم شهر جديد هشتگرد و اعضاي شوراي اسلامی اين شهر در تحويل گرفتن بيمارستان این شهر كه 21سال به صورت نيمه كاره باقي مانده بوده، تكميل و راه‌اندازي بيمارستان را نياز ضروري شهر جديد هشتگرد بيان كرد و گفت: اين امر بايد با جديت از سوي دستگاه‌هاي ذيربط دنبال شود.
مهندس جلالي مهر افزود: عمليات اجرايي ساخت اين بيمارستان
به تازگي به شركت رهسازگسترمهر واگذار شده است.
جلالي مهرگفت: شركت رهسازگسترمهر موافقت اصولي ساخت بيمارستان را از 6 سال پيش در دست داشت اما متأسفانه اين امر ميسر نشد تا اينكه باخبر شديم در هشتگرد بيمارستاني وجود دارد كه 21 سال است عمليات اجرايي آن متوقف شده است، بنابراین با برگزاري جلسات متعدد با فرماندار محترم ساوجبلاغ جناب آقاي پاليزگر و طي مراحل اداري در خردادماه امسال توانستيم اين مهم را به سرانجام برسانيم و قرارداد ساخت اين بيمارستان را از 96 تختخواب عمومي به صورت مركز فوق تخصصي ارتقا دهيم.
وی اظهار داشت: هزينه ساخت و تجهيز اين بيمارستان 700 ميليارد ريال برآورد شده كه بر اساس برنامه زمان‌بندي شده توسط شركت رهسازگسترمهر تأمين خواهد شد.
همچنین مركز نگهداري از سالمندان براي نخستین بار در البرز به‌صورت سوييت‌هاي ويلايي كنار هم در زميني به ابعاد 2هكتار با پيشرفته‌ترين تجهيزات درماني و مركز آب درماني با اعتبار 50ميليارد ريال ساخته خواهدشد، اين پروژه به مدت 24 ماه به بهره‌برداري
خواهد رسيد.
مهندس جلالی مهر در پایان اظهار امیدواری کرد که با تلاش هاي دولت و با همت البرزنشینان همواره در تمام طول سال خدماتي نو را در این استان شاهد باشيم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر