کارآفرینی زنان خانه دار با برداشتن این سه گام

کارآفرینی زنان خانه دار با برداشتن این سه گام

تصور این که برخی از افراد در حالی که در گرمای تابستان در خانه زیرکولر نشسته‌اند و هندوانه قاچ می‌کنند و پول در می‌آورند برای شما که مجبورید بیش از ۹ ساعت از روز در اداره کاری روزمره را انجام دهید و چند ساعت ترافیک شهری را تحمل کنید هم‌ جای تعجب است و هم لج درآور.

آنها قطعاً از ما بهتر هستند! اگر ذهنتان را این موضوع مشغول کرده به خودتان سخت نگیرید چرا که شما در این راه هرگز موفق نخواهید شد! شما باید دنبال این سوال باشید: چرا من در زمره آنها نباشم؟

کارآفرینان هرگز حسرت نمی‌خورند آنها عمل می‌کنند و از نتیجه کار خود لذت می‌برند، گزارشگر usa today با اشاره به اینکه حتی زمان مشاهده تلویزیون هم به واسطه وب جهان‌گستر می توان درآمدزایی کرد به سه شغل کوچک اشاره‌کرده است.

او می‌گوید می‌توان در هر زمان و مکان با کمی ایده پردازی درآمدزایی کرد و این کاری است که کارآفرینان از آن لذت می‌برند.

در این نوشتار به شما کمک خواهیم کرد تا مشابه یک کارآفرین فکر کنید، دست‌به‌کار شوید و از نتیجه کار خود لذت ببرید و دست‌آخر حسرت زندگی دیگران را نخورید.کارآفرینی زنان خانه دار در منزل بسیار آسان استک کافی است این سه گام را بردارند تا به یک کار آفرین موفق تبدیل شوند.

کارآفرینی زنان خانه دار با این سه گام

گام اول ) شروع خرده فروشی

زنان خانه دار معمولاً در اوقات فراغت خود، وسایل جذابی را می‌سازند، گلدوزی روی لباس، بافتی‌های کوچک، ساخت عروسک و … اگر چیزی به نظر شما جذاب است قطعاً بسیاری دیگر هم طرفدار می‌شوند.

معمولاً مادرهای ما این دست وسایل را برایمان طراحی می‌کردند، البته آنها این فرصت بزرگ را نداشتند تا مشتری جز فرزندانشان برای کاردستی‌های خود پیدا کنند.

یقین داشته باشید همه کار دست را به کار ماشین ترجیح می‌دهند شما نیازی نیست یک فروشگاه دو بَر برای کاردستی‌های خود تهیه کنید، فضای مجازی این فروشگاه را رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

کافی است یک پیچ یا کانال مجازی در اینستاگرام و یا تلگرام ایجاد کنید و شروع کنید به تصویر گرفتن از تولیدات خود، این تولیدات می‌تواند هر چیزی باشد پس صبر کنید از همین حالا شروع کنید قطعاً در این راه موفق می‌شوید.

یک نکته: بیشتر مشتری‌های شما خانم هستند! پس بازار کار خود را محدود به علایق آنها بکنید، بدلیجات چشم هر بیننده‌ای را به خود خیره می‌کند، دستبند و لباس‌های پرزرق‌وبرق قطعاً مشتریان بیشتری خواهند داشت.

مرکز تحقیقاتی Forrester می‌گوید این روزها بازار اسباب‌بازی و لازم جانبی حیوانات در جهان داغ‌تر است، روی آنها هم می توانید سرمایه گذاری کنید.

گام دوم) کمی حرفه‌ای و کمی به روزتر

سعی کنید در تمام شبکه‌های اجتماعی حساب داشته باشید و هر جای که می توانید صفحه عمومی ایجاد کرده دست به کار شوید و یک صفحه ایجاد کنید.

این صفحات باید به یکدیگر مرتبط باشند تا مشتریانی که در شبکه‌های اجتماعی مختلف حضور دارند اسم شما در ذهنشان حک شود.

اگر می‌توانید با پیج های بزرگ‌تر و نام آشناتر تبادل کنید، این کار باعث می‌شود سریع‌تر کارتان رونق بگیرد.

اگر کارتان گرفت دست به کار شوید و یک فروشگاه آنلاین بسازید و وسعت کار خود را گسترش دهید اما هم اکنون زود است، هرچه در ابتدای کار کمتر هزینه کنید بعدها بیشتر درآمد خواهید داشت.

گام سوم) مشت آخر را بکوبید

 

برای مطرح شدن باید از تمام سلیقه خود استفاده کنید بهترین کار استفاده از تمام آموخته‌های خود است. اگر با نرم افزارهای تدوین آشنایی دارید کافی است از آنها برای تولید کلیپ از ساخته‌های خود و پخش کردن در فضای وب استفاده کنید، اگر قلم خوبی دارید دست به کار شوید و از نحوه کار کردن خود و ساخت وسایل مختلف برای مشتریانتان بنویسید.

به جزئیات توجه کنید، مشتری از اینکه شما باظرافت تمام کار می‌کنید لذت می‌برد و جذب می‌شود. با کاربران فضای مجازی حرف بزنید و از روند کاری خود برای آنها بگویید، حتی شما می‌توانید یک پست ثابت روزانه از کارهایی که برای رشد کسب و کار خود انجام داده‌اید داشته باشید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار