در نوشتار های پیشین در خصوص انواع رسانه ها، انواع آگهی در روزنامه ها و نشریات، نکات فنی چاپ اگهی، تخفیفات آگهی در روزنامه، آشنایی با کادرهای استاندارد آگهی، دوازده دلیل برای تبلیغ کردن در روزنامه و … مطالبی خدمت دوستان ارائه شده است.

در این نوشتار سعی دارم چگونگی ثبت سفارش آگهی در نشریات را به صورت ساده و مصور بیان کنم. پس تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

هر زمانی که نیاز به انتشار آگهی داشتید، کافی است به سایت شبکه پذیرش آگهی به آدرس www.44195000.com مراجعه نمایید و با اجرای مراحل و دریافت اطلاعات مورد نیاز، سفارش آگهی خود را در رسانه مورد نظرتان با حداقل قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ثبت کنید.

کلیه این مراحل به‌صورت تمام‌اتوماتیک صورت می‌گیرد و کارشناسان باتجربه شبکه پذیرش آگهی، بهترین مشاوره را در خصوص نحوه سفارش آگهی به شما ارائه می‌نمایند.

ضمناً بعد از ثبت نهایی سفارش، تائیدیه شماره سفارش به‌صورت ایمیل/ پیامک به شما اعلام می‌گردد .

برای چاپ آگهی نیاز به مشخص نمودن موارد ذیل دارید :

تاریخ چاپ آگهی – تاریخ دقیق چاپ آگهی در نوبت های موردنظر مشخص شود.

نوع رسانه آگهی – نوع رسانه مورد نظر از قبیل روزنامه، هفته نامه، مجله و سایر نشریات مشخص گردد.

 ابعاد آگهی- در خصوص ابعاد آگهی ( کادرهای استاندارد آگهی) در نوشته های پیشین توضیح کامل داده شده است.

تعداد نوبت آگهی –

صفحه مورد نظر –

متن یا طرح آگهی – در این مورد در مراحل بعدی توضیح داده می شود.

مبلغ آگهی –

مراحل گام به گام ثبت سفارش آگهی در سایت شبکه پذیرش آگهی به آدرس   www.44195000.com  :

مراحل گام به گام ثبت سفارش آگهی

مرحله اول: ورود به سایت با آدرس: www.44195000.com

اصلی

مرحله دوم: کسب اطلاعات لازم در مورد نشریات با ورود به بخش «معرفی نشریات»

معرفی نشریات

در این مرحله، رسانه‌های رسمی کشور معرفی می شوند. با انتخاب نشریه مورد نظر و کلیک بر روی آن اطلاعاتی از قبیل : نوع کاغذ – زمان انتشار- تعداد صفحات – عنوان صفحات – تیراژ – ضمائم – اهداف رسانه – سیاست‌گذاری رسانه – رتبه وزارت ارشاد – منطقه توزیع – تعرفه چاپ – رتبه تأثیرگذاری آگهی و سایر اطلاعات موردنیاز در اختیار شما قرار می گیرد .

سراسری

مرحله سوم: در صفحه مذکور، برای اطلاع از تعرفه های درج آگهی در نشریه انتخابی شما در سال جاری، بر روی آیکون «تعرفه سفارش آگهی» کلیک نمایید تا نرخ های انواع آگهی برای شما به نمایش در آید.

تعرفه
مرحله چهارم: جهت دسترسی به فرم های درخواست ثبت آگهی در نشریه مورد نظرتان، می توانید بر روی آیکون «سفارش آنلاین آگهی» کلیک کنید.

سفارش

مرحله پنجم: در این مرحله می توانید فرم های درخواست ثبت آگهی ارائه شده را به ترتیب تکمیل و پیوست های مورد نیاز – از قبیل: طرح آگهی، مجوزهای ثبت آگهی و… – را الصاق نمایید.

فرم

توضیح این که:
1-    آگهی های سراسری نیاز به طرح دارند. در صورتی که طرح آگهی شما آماده می باشد، در فرم مذکور الصاق می نمایید.
2-    در صورتی که تمایل دارید آگهی شما توسط ما طراحی شود، محتوا و توضیحات مورد نظر خود را در قسمت مشخص شده فرم می نویسید. (طراحی آگهی رایگان می باشد.)

پس از تکمیل فرم ها، آیکون «ارسال» را کلیک کنید. با کلیک بر روی این آیکون مراحل ثبت سفارش شما به پیان می رسد و این پیام ظاهر می شود:

«سفارش شما ثبت گردید! به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.»

پایان سفارش

پس از دریافت این پیام منتظر تماس کارشناسان شبکه پذیرش آگهی باشید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته و نسبت به تکمیل و نهایی شدن سفارش آگهی اقدام نمایند.

بعد از اتمام مراحل در زمان درج آگهی نمونه‌ای از رسانه همراه با صورت حساب برای شما ارسال می‌گردد و شما مراحل پرداخت را انجام داده یا از طریق ارسال اسناد مالی حساب سفارش خود را تسویه می‌نمایید .
منبع: وبلاگ سید رضا جمشیدی

گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر