در قراردادی میان سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج و شرکت رامان- مجری احداث طرح “پل سوم خرداد مهرشهر”- مقرر شد که سازمان عمران نسبت به تامین آسفالت مورد نیازاین طرح اقدامات لازم را مبذول کند.
علی سلطانی مقدم با بیان این مطلب، افزود: در مرحله نخست، حدود 700 تن آسفالت تحویل شرکت رامان، وابسته به بنیاد مستضعفان به عنوان مجری طرح ارائه و در فاز دوم نیز مقرر شد؛ 400 تن آسفالت از سوی سازمان عمران و نوسازی به این شرکت تحویل
داده شود که این موضوع 9 بهمن ماه سال جاری با تحویل تناژ یاد شده محقق شد. این مسئول خاطرنشان کرد: این پل دارای سه دهانه بوده است که دهانه میانی این پل 40 متر و دو دهانه دیگر پل 12 متر است.
مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج با بیان اینکه پیش از احداث پل مذکور شهروندان برای حضور در کرج، از مسیر اتوبان استفاده می کردند، اظهار داشت: با اجرای کامل پل و بهره برداری از آن، ضلع جنوب به شمال کرج به هم متصل می شود و ترددها نیز بدون استفاده از مسیر اتوبان از سمت مهرشهر به کرج انجام می شود. تسهیل در عبور و مرور شهروندان اولویت اصلی اجرای طرح بوده است سلطانی مقدم با تاکید بر ضرورت اجرای طرح های عمرانی با هدف رسیدگی به معضلات ترافیکی، اظهارداشت: از
خروجی های مهم اجرای پل سوم خرداد نیز، کاهش معضل ترافیک و تسهیل در عبور و مرور شهروندان به ویژه در محدوده مهرشهر است.
وی با بیان اینکه، اعتبار لازم به منظور اجرای این عملیات عمرانی توسط شهرداری کرج با محوریت معاونت فنی و عمرانی تامین شده است، گفت: با بهره‌برداري از طرح بزرگ پل روگذر سوم خرداد واقع در تقاطع راه‌آهن مهرشهر کرج بسياري از مشکلات ترافيکي اين منطقه برطرف مي‌شود.
گفتنی است؛ با اجرای این طرح عمرانی، علاوه بر گسترده شدن مسیر، لاین مهرشهر به کرج نیز باز شده و ترددها به طور مطلوب تری انجام می شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر