پرداخت مستمری به مددجویان کمیته امداد ساوجبلاغ

از ابتدای سال‌جاری تا پایان خردادماه، مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ساوجبلاغ، ۹میلیارد ریال کمک هزینه معیشت دریافت کردند.
به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان البرز، شاپور قاسمی مدیرکمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به خدمات مختلف این نهاد به نیازمندان و محرومان گفت: پرداخت مستمری با مبالغ تعیین شده و به‌صورت ماهانه به تمام مددجویان اعم از عادی و طرح شهید رجایی پرداخت می‌شود.
وی افزود: اکنون ۶هزار ۵۰۰ نفر در قالب ۳هزار و ۶۲۰ خانوار تحت حمایت کمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ هستند و از خدمات حمایتی این نهاد بهره‌مند هستند. وی اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های گسترده درصدد هستیم از طریق اشتغال بخش اعظم مشکلات این خانواده‌ها را بر طرف و آنان را به مرز خودکفایی نزدیک کنیم.
قاسمی با بیان اینکه در کنار پرداخت مستمری ماهانه، خدمات حمایتی دیگری نیز به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود، تصریح کرد: پرداخت هزینه‌های درمانی، ارائه خدمات مسکن، برگزاری دوره‌های فرهنگی و آموزشی، تأمین کمک هزینه جهیزیه نوعروسان تحت حمایت، پرداخت وام کارگشایی، اخذ رایگان انشعابات و. . . از دیگر خدماتی است که برای مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.
مدیرکمیته امداد شهرستان ساوجبلاغ یادآور شد: کمیته امداد یک نهاد حمایتی است وخدمات خود را بر اساس نیازهای مددجویان ارائه می‌دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذار