وقتی حق مطلب خوب ادا می‌شود

آري شمع‌هاي سه سالگي ات را فوت نمي‌كنيم، چون اين شمع‌ها بايد فروزانتر از گذشته باشند، پس سالگرد تولدت را فرصتي براي صميمانه‌ترين تبريك‌ها دانسته و از ته دل آرزو مي‌كنيم الهي صدساله شوي.
آري، اين روزها مصادف است با آغاز چهارمين سال فعاليت پايگاه خبري مديريت شهري كرج، ‌سال هايي كه هرچه بيشتر گذشت به گفته اهالي رسانه اين كلانشهر، اين پايگاه بهتر و بهتر شد و اكنون در يك داوري اجمالي مي‌توان اين نهاد خبري را موفق ارزيابي كرد.
البته واضح است كه اين را نمي‌توان به معناي عملكرد ايده آل و بي‌نقص اين نهاد رسانه‌اي قلمداد كرد اما در نگاهي منصفانه و به دور از برخي جهت گيري ها بايد اذعان كرد كه پايگاه خبري شهرداري كرج توانسته است در حد قابل قبولي به خصوص در تعامل با ديگر رسانه‌ها خوب عمل كند.
راستش به عنوان همكار بنا داشتيم كه از فرصت اين سالگرد براي ابراز دوستي و همدلي و قدرداني از حسن ارتباط پايگاه خبري مديريت شهري كرج با ساير رسانه‌ها در كرج و البرز استفاده كنيم كه متوجه شديم جناب پيغمبردوست مديرروابط عمومي و امور بين‌الملل شهرداري كرج و همچنین خيري مشاور رسانه‌اي شهردار و مدير پايگاه خبري شهرداري كرج حق مطلب را با تأکید براهميت افكار عمومي و قرار داشتن عملكرد و خدمات شهرداري در تيررس نگاه شهروندان به‌خوبي ادا كرده‌اند.
بنابراين شايسته ديديم جمله‌اي از رضايتمندي مهندس تركاشوند شهردار كلانشهر كرج مبني بر اينكه پايگاه خبري فرهنگ اطلاع رساني را در مديريت شهري نهادينه كرد را به عاريت گرفته واز اين طريق احساس خود را به مناسبت سالگرد تولد پايگاه خبري شهرداري كرج بيان كنيم. بي ترديد هرگونه موفقيت رسانه‌اي در گرو فعاليت‌هاي جمعي است، لذا فرصت را غنيمت شمرده و به تيم رسانه‌اي و به تك تك دست‌اندركاران پايگاه خبري شهرداري كرج خدا قوت مي‌گوييم. اميدواريم كه هيچگاه شمع هيچ رسانه‌اي خاموش نشود مگر با فوت آنهم در جشن‌هاي تولد، آرزو مي‌كنيم شمع‌هاي تولد پايگاه خبري شهرداري كرج نيز هماره پرشمارتر، شعله ورتر و فروزانتر باشد. انشاءالله
سيدرضا جمشيدي

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر