Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/com12313/public_html/wp-content/plugins/mobile-menu/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
وقتی حق مطلب خوب ادا می‌شود - شبکه پذیرش آگهی | شبکه پذیرش آگهی

وقتی حق مطلب خوب ادا می‌شود

وقتی حق مطلب خوب ادا می‌شود

آری شمع‌های سه سالگی ات را فوت نمی‌کنیم، چون این شمع‌ها باید فروزانتر از گذشته باشند، پس سالگرد تولدت را فرصتی برای صمیمانه‌ترین تبریک‌ها دانسته و از ته دل آرزو می‌کنیم الهی صدساله شوی.
آری، این روزها مصادف است با آغاز چهارمین سال فعالیت پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، ‌سال هایی که هرچه بیشتر گذشت به گفته اهالی رسانه این کلانشهر، این پایگاه بهتر و بهتر شد و اکنون در یک داوری اجمالی می‌توان این نهاد خبری را موفق ارزیابی کرد.
البته واضح است که این را نمی‌توان به معنای عملکرد ایده آل و بی‌نقص این نهاد رسانه‌ای قلمداد کرد اما در نگاهی منصفانه و به دور از برخی جهت گیری ها باید اذعان کرد که پایگاه خبری شهرداری کرج توانسته است در حد قابل قبولی به خصوص در تعامل با دیگر رسانه‌ها خوب عمل کند.
راستش به عنوان همکار بنا داشتیم که از فرصت این سالگرد برای ابراز دوستی و همدلی و قدردانی از حسن ارتباط پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با سایر رسانه‌ها در کرج و البرز استفاده کنیم که متوجه شدیم جناب پیغمبردوست مدیرروابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری کرج و همچنین خیری مشاور رسانه‌ای شهردار و مدیر پایگاه خبری شهرداری کرج حق مطلب را با تأکید براهمیت افکار عمومی و قرار داشتن عملکرد و خدمات شهرداری در تیررس نگاه شهروندان به‌خوبی ادا کرده‌اند.
بنابراین شایسته دیدیم جمله‌ای از رضایتمندی مهندس ترکاشوند شهردار کلانشهر کرج مبنی بر اینکه پایگاه خبری فرهنگ اطلاع رسانی را در مدیریت شهری نهادینه کرد را به عاریت گرفته واز این طریق احساس خود را به مناسبت سالگرد تولد پایگاه خبری شهرداری کرج بیان کنیم. بی تردید هرگونه موفقیت رسانه‌ای در گرو فعالیت‌های جمعی است، لذا فرصت را غنیمت شمرده و به تیم رسانه‌ای و به تک تک دست‌اندرکاران پایگاه خبری شهرداری کرج خدا قوت می‌گوییم. امیدواریم که هیچگاه شمع هیچ رسانه‌ای خاموش نشود مگر با فوت آنهم در جشن‌های تولد، آرزو می‌کنیم شمع‌های تولد پایگاه خبری شهرداری کرج نیز هماره پرشمارتر، شعله ورتر و فروزانتر باشد. انشاءالله
سیدرضا جمشیدی

این مطلب را به اشتراک بگذار
شبکه پذیرش آگهی