مدیرکل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان در هفته جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز، سید موسی حسینی کاشانی با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت برگزاری مراسم اختتامیه نخستین جشنواره عکس طبیعت (سرو یکم)، دکتر علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، روز پنج شنبه 18 دی ماه در استان البرز حضور خواهند یافت. حسینی کاشانی در ادامه با بیان اینکه حضور در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره عکس طبیعت، افتتاح نمایشگاه عکس، رونمایی از کتاب جشنواره، از برنامه های وزیر ارشاد در البرز است، افزود: نشست صمیمانه با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان نیز از دیگر برنامه هایی است که با نظر مثبت وزیر برنامه ریزی و اجرا خواهد شد.
این مسئول با اشاره به سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان خاطرنشان کرد: هدف از دعوت مقام عالی وزارت، آشنایی بیشتر با موضوعات مختلف فرهنگی و کمبودهای موجود و شناخت ظرفیت های سرشار این استان است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز یادآور شد: استان البرز دارای طبیعتی بی نظیر است که نه تنها در کشور بلکه در سطح بین الملل شناخته شده است و حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جشنواره عکس طبیعت استان را می توان به عنوان آغاز حرکتی برای معرفی اِلمان طبیعت برای استان البرز دانست.
گفتنی است، جشنواره عکس طبیعت که از چندی پیش با ارسال آثاری از عکاسان استان البرز برای نخستین بار انجام شد، در مجموع یک هزار عکس به این دبیرخانه ارسال شد که از میان آنها تنها 50 عکس برای شرکت در نمایشگاه عکس طبیعت استان انتخاب شد و 50 عکس این نمایشگاه ازمیان آثار 30 عکاسی که عکس‌های آنها از لحاظ کیفی، سوژه‌ای و رعایت تکنیک از سایر عکس‌های ارسالی برتر بود انتخاب شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر