وزیر اقتصاد: طرح دادور موانع سرمایه گذاری را به حداقل می رساند

وزیر اقتصاد: طرح دادور موانع سرمایه گذاری را به حداقل می رساند

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: طرح دادور موانع سرمایه گذاری را به حداقل می رساند و کسب و کار را در ایران اسلامی رونق می دهد.

مسعود کرباسیان در آیین رونمایی سامانه دادور (دریافت، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات متقاضیان مجوزهای کسب و کار) و طرح فیبرنوری خانگی در سالن مدیریت بحران استانداری سمنان افزود: این وزارتخانه خود را مکلف به اجرای برنامه اقتصاد مقاومتی در کشور می داند و رونمایی طرح دادور نمونه ای از اجرای این طرح مهم ملی است.
وی اظهارداشت: طرح دادور، تسهیل کننده و رفع کننده موانع سرمایه گذاری در کشور است و باید فعالان اقتصادی در سمنان این رویداد مهم را در غنیمت بدانند.
وی خاطرنشان کرد : یکی از گلوگاه ها برای فعالان اقتصادی کاغذ بازی های اداری است و آمار فضای کسب و کار فعلی در کشور، زیبنده نظام جمهوری اسلامی نیست.
کرباسیان تصریح کرد : کسب مجوز برای راه اندازی واحد تولیدی و صنعتی، باید از یک سامانه صورت گیرد و سامانه دادور در دراز مدت در افزایش اشتغال در کشور بسیار موثر است.
وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان داشت : بنده به مردم استان سمنان تبریک عرض می کنم و امیدوارم فرصت حضور استاندار جدید باعث رونق کسب و کار در این منطقه از کشور شود.
وی اظهار داشت : استان سمنان از جوانب مختلف برای مسوولان کشوری حائز اهمیت است و باید بیش از پیش برای رفع مشکلات سمنان اقدام کرد.
مسعود کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی در ششمین روز از دهه مبارک فجر به منظور شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی به استان سمنان سفر کرد. وی امروز همچنین خط تولید مینی بوس شرکت عقاب افشان سمنان را افتتاح می کند.

منبع: ایرنا

گردآوری‌شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار