وزير دادگستري در البرز مطرح كرد:  تلاش 3 قوه برای باز گرداندن  بدهي‌هاي بابك زنجاني

سيستم قضايي هر احتمال و ادعايي درباره پرداخت بدهي‌هاي بابك زنجاني را بررسي مي‌كند اما در اين زمينه نبايد خوشبين باشيم.
وزير دادگستري در حاشيه بازديد از كارخانه توليدي زرماكارون در البرز در جمع خبرنگاران گفت: در حال حاضر اشخاص زيادي در داخل و خارج كشور ادعا مي‌كنند كه قادرند تمام بدهي‌هاي بابك زنجاني را پرداخت كنند كه طبق روال اين موضوع‌ها در دست
بررسي است. حجت الاسلام و المسلمين مصطفي پورمحمدي تأكيد كرد: متأسفانه بخش زيادي از بدهي واقعي بابك زنجاني از كشور خارج شده است و فقط مقدار كمي از آن در داخل شناسايي و ضبط شده است به همين دليل باز گرداندن اين مبالغ اندكي سخت است. وي با اشاره به اينكه به مردم اين اطمينان را مي‌دهيم كه تمام راه‌ها براي بازگرداندن حق الناسي كه بابك زنجاني از كشور خارج كرده را بررسي كنيم، اظهار داشت: اگر شرايطي براي پرداخت بدهي‌هاي او ايجاد شود لحظه‌اي درنگ نخواهيم كرد.
پورمحمدي افزود: پرونده بابك زنجاني تنها پرونده‌اي است كه 3 قوه از ابتداي تشكيل آن با هم همكاري كرده اند تا به نتيجه مطلوب برسد.
وزير دادگستري درباره پرونده خاوري نيز گفت: اين متهم از كشور خارج شده ولي پرونده وي در جريان است و حكم وي به صورت غيابي صادر مي‌شود. پورمحمدي درباره پرونده كرسنت هم يادآور شد: ما بايد در اين زمينه تلاش‌هاي حقوقي خود را افزايش دهيم. حكم صادر شده ولي فعلاً رقم را اعلام نمي‌كنيم، هرچند رقم جريمه پرونده كرسنت را قبول نداريم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر