مومن كيايي / ايران البرز
جشن تحويل مسكن به مددجويان و معلولان زیر پوششِ اداره كل بهزيستي البرز با حضور رئيس سازمان بهزيستي كشور، استاندار البرز، مديركل اداره بهزيستي البرز و برخي از مسئولان، خيران و خانواده‌هاي معلولان، روز يكشنبه در باشگاه ميلاد شهرداري كرج برگزار شد.
دكتر افروز بهرامي، مديركل بهزيستي البرز، ضمن خير مقدم به مدعوين، از همه نهادها و خيران استان خواست تا براي تأمين مسكن، به مددجويان ياري رسانند. وي ادامه داد: برخي از خانواده‌هاي زیر پوشش بهزيستي مشكلات فراواني دارند، حتي خانواده‌هايي هستند كه 2 يا بيشتر، فرزند معلول در خانه دارند.
وي ادامه داد: تلاش ما بر اين بوده است كه اين افراد را صاحب اساسي‌ترين نياز، يعني مسكن كنيم. با تلاش‌هاي اداره كل بهزيستي البرز و همچنين حمايت هاي دستگاه‌هاي اجرايي و اقدامات انساندوستانه مجمع خيران و جامعه خيران و حاميان معلولان استان البرز، برخي از افراد زیرپوشش بهزيستي صاحب خانه شده‌اند.
تعداد اين مددجويان 819 نفر است كه در طول سه ماه خانه‌دار شده‌اند. 95 نفر از اين افراد در عيد امسال خانه خود را تحويل گرفته و باقي به خواست خدا تا شهريور صاحب خانه خواهند شد.
حمايت از زنان سرپرست خانوار؛ مهم‌ترين اولويت بهزيستي كشور
رئيس سازمان بهزيستي كشور نيز در ابتداي سخنان خود از آماده شدن 4هزار واحد مسكوني خبر داد كه تا پايان سال به نيازمندان زیر پوشش بهزيستي واگذار مي‌شود.
دكتر همايون هاشمي همچنين اظهار داشت: حضور رئيس‌جمهوری ايران در جمع خانواده‌هاي نيازمند و معلولان كشور، نشان از توجه دولت تدبير و اميد به اين قشر و رصد مشكلات آنان است.
وي همچنين تأكيد كرد: با مشاركت خيران در كشور، اين واحدها تكميل و به صورت رايگان به افراد واجد‌الشرايط واگذار مي‌شود و به واسطه عملكرد مناسب دولت، خيران و مردم نيز همكاري‌هاي خوبي را با بهزيستي آغاز كرده‌اند.
هاشمي تأکیدکرد: حمايت از زنان سرپرست خانوار و كودكان معلول از مهمترين اولويت‌هاي سازمان بهزيستي است.
وي در پايان با اشاره به طرح توانبخشي مبتني بر جامعه، گفت: اين طرح براي شناسايي معلولان بوده و در مناطق شهري و روستايي اجرايي شده است و اميدواريم بتوانيم در آينده خدمات بهتري نيز به معلولان ارائه دهيم. استاندار البرز نيز در پايان مراسم، اظهار داشت: خدمت به مردم، بويژه اقشار كم درآمد افتخاري بزرگ براي مسئولان است.
وي افزود: خوشبختانه دولت تدبير و اميد در زمينه رفع دغدغه مسكن نسل جوان از جمله افرادي كه توانايي مالي خريد مسكن را ندارند به خوبي عمل كرده است.
طاهري با اشاره به تحويل 95 واحد مسكن به مددجويان زیر پوشش بهزيستي استان
البرز گفت: از طرح‌هاي خدمت‌رساني به مددجويان با تمام توان حمايت
مي‌كنيم.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر