مدیر کل آموزش و پرورش گیلان از سخنرانی محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت در اجتماع یک‌هزار نفری فرهنگیان و علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در اجتماع 500 نفری معلمان این استان در اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
مهدی حاجتی در جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت سالروز شهادت مطهری و هفته معلم با بیان اینکه تجلیل از مقام معلم، تجلیل از دانش و سازندگی است؛ اظهار داشت : معلم مروج علم و دانش و آگاهی است، کار هدایت و پیامبری را به عهده دارد.
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه 12 اردیبهشت که سالروز شهادت علامه مطهری است، جهت تجلیل از مقام این عارف و معلم فرهیخته برنامه های ویژه ای را خواهیم داشت، افزود: آموزش و پرورش متولی اصلی تعلیم و تربیت است، بنابراین بایدبامشارکت خانواده ها به تجلیل از معلمان که ماموریت تربیت صحیح جامعه را بر عهده دارند، بپردازد.
وی از اجتماع یک‌هزار نفری معلمان گیلان با سخنرانی محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در 12 اردیبهشت امسال خبر داد و گفت: این همایش به منظور تجلیل از مقام والای علامه مطهری و جایگاه معلم برگزار می‌شود.
مدیر کل آموزش و پرورش گیلان، ماموریت آموزش و پرورش را تولید نیروی انسانی خواند و تاکید کرد : انجام ماموریت مهم آموزش و پرورش با همکاری خانواده‌ها و نهادهای مردمی بهترانجام می‌شود.
وی با اشاره به اجتماع 500 نفری فرهنگیان گیلان در 8 اردیبهشت امسال خاطرنشان ساخت : علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش سخنران این اجتماع بزرگ است.
حاجتی اذعان داشت : تعداد 500 معلم نمونه در استان داریم که 20 معلم به صورت استانی تجلیل می‌شوند.
مدیر کل آموزش و پرورش در ادامه به بعضی دیگر از برنامه های اداره کل آموزش و پرورش در هفته معلم اشاره نمود و گفت: در 13 اردیبهشت ماه به اتفاق جمعی از فرهنگیان استان به دیدار نماینده ولی فقیه حضرت آیت الله قربانی در استان میرویم تا از راهنمایی های ایشان بهره مند شویم.
وی افزود :درهمایشی ویژه از 500 فرهنگی بسیجی در دهکده ساحلی انزلی نیز تقدیرخواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر