همزمان با آغاز به کار شعبه سه راه رجایی شهر افتتاح شد ساختمان مدیریت شعب بانک توسعه و تعاون

ساختمان مدیریت شعب بانک توسعه و تعاون البرز صبح پنجشنبه افتتاح شد. در این مراسم که با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت‌مدیره و مسئولان البرز برگزار شد، رئیس بانک توسعه تعاون استان با بیان اینکه ۹ شعبه و یک باجه این بانک در البرز فعالیت دارند، گفت: بر اساس اساسنامه بانک، ۷۰درصد از منابع بانک برای حمایت از تعاونی‌ها و فراهم کردن سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون در اقتصاد ملی در اختیار شرکت‌های تعاونی، اتحادیه‌ها و تعاونی‌هاست و ۳۰ درصد از منابع مالی به بخش غیرتعاونی اختصاص پیدا می‌کند.
از این رو بانک توسعه تعاون با هدف حمایت ویژه از متقاضیان بخش تعاون، تسهیلات مختلفی همراه با خدمات بانکی و الکترونیکی به آنها ارائه می‌دهد.
رئوف احمدی ادامه داد: درحال حاضر در محمد شهر، فردیس، طالقان، هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد و سه شعبه در کرج به صورت فعال آماده ارائه خدمات به مشتریان است و با توجه به اینکه در حوزه تسهیلات ۱۰۰ درصد و در حوزه ضمانتنامه‌ها ۴۳۷ درصد رشد داشته‌ایم، در تلاشیم تا تعداد شعب را متناسب با نیاز البرزی‌ها گسترش دهیم.
در ادامه دکتر محمد علی سهمانی رئیس هیأت‌مدیره و مدیر عامل بانک توسعه تعاون با اشاره به اهمیت صنایع البرز گفت: البرز از نظر نزدیکی تهران یکی از مهمترین استان‌های صنعتی کشور است که با وجود ترکیب جمعیتی، ظرفیت‌های اقتصادی، استقرار مراکز دانشگاهی و صنعت استان بالاتر از شاخصه‌های رشد متوسط کشور باشد.
وجود ۹ شعبه فعال در البرز در ‌شأن این استان نیست و باید با ارائه خدمات بهتر و ارزشمندتر به مشتریان و تعاونی‌ها به اعتلای بانک کمک کنیم.
میزان توسعه یافتگی البرز پس از پیروزی انقلاب نسبت به دیگر استان‌ها رشدمضاعفی داشته است بنابراین تعامل بانک مناسب با حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی می‌تواند در ارتقای بهره وری و جایگاه تعاون موثر باشد.
مدیر عامل بانک توسعه و تعاون افزود: منابع این بانک بیش از ۲هزار میلیارد تومان است که از نظر سبد تسهیلات حدود صد درصد به گروه‌های مختلف مانند بخش تعاونی، اتحادیه و اعضای تعاونی‌های اختصاصی یافته است. هدف‌گذاری این بانک رشد
۳ رقمی در منابع، تسهیلات و ارائه خدمات داشته و توانمند شدن بخش تعاون و توسعه رشد تعاونی‌ها از اصلی‌ترین وظایف این بانک به‌شمار می‌رود.

این مطلب را به اشتراک بگذار