ساختمان مديريت شعب بانك توسعه و تعاون البرز صبح پنجشنبه افتتاح شد. در اين مراسم كه با حضور مديرعامل، اعضاي هيأت‌مديره و مسئولان البرز برگزار شد، رئيس بانك توسعه تعاون استان با بيان اينكه 9 شعبه و يك باجه اين بانك در البرز فعاليت دارند، گفت: بر اساس اساسنامه بانك، 70درصد از منابع بانك برای حمايت از تعاوني‌ها و فراهم كردن سهم 25 درصدي بخش تعاون در اقتصاد ملي در اختيار شركت‌هاي تعاوني، اتحاديه‌ها و تعاوني‌هاست و 30 درصد از منابع مالي به بخش غيرتعاوني اختصاص پيدا مي‌كند.
از این رو بانك توسعه تعاون با هدف حمايت ويژه از متقاضيان بخش تعاون، تسهيلات مختلفي همراه با خدمات بانكي و الكترونيكي به آنها ارائه مي‌دهد.
رئوف احمدي ادامه داد: درحال حاضر در محمد شهر، فرديس، طالقان، هشتگرد، نظرآباد، اشتهارد و سه شعبه در كرج به صورت فعال آماده ارائه خدمات به مشتريان است و با توجه به اينكه در حوزه تسهيلات 100 درصد و در حوزه ضمانتنامه‌ها 437 درصد رشد داشته‌ايم، در تلاشيم تا تعداد شعب را متناسب با نياز البرزي‌ها گسترش دهيم.
در ادامه دكتر محمد علي سهماني رئیس هيأت‌مديره و مدير عامل بانك توسعه تعاون با اشاره به اهميت صنايع البرز گفت: البرز از نظر نزديكي تهران يكي از مهمترين استان‌هاي صنعتي كشور است كه با وجود تركيب جمعيتي، ظرفیت‌های اقتصادي، استقرار مراكز دانشگاهي و صنعت استان بالاتر از شاخصه‌هاي رشد متوسط كشور باشد.
وجود 9 شعبه فعال در البرز در ‌شأن اين استان نيست و بايد با ارائه خدمات بهتر و ارزشمندتر به مشتريان و تعاوني‌ها به اعتلاي بانك كمك كنيم.
ميزان توسعه يافتگي البرز پس از پيروزي انقلاب نسبت به ديگر استان‌ها رشدمضاعفي داشته است بنابراين تعامل بانك مناسب با حوزه‌هاي اجتماعي و اقتصادي مي‌تواند در ارتقای بهره وري و جايگاه تعاون موثر باشد.
مدير عامل بانك توسعه و تعاون افزود: منابع اين بانك بيش از 2هزار ميليارد تومان است كه از نظر سبد تسهيلات حدود صد درصد به گروه‌هاي مختلف مانند بخش تعاوني، اتحاديه و اعضاي تعاوني‌هاي اختصاصي يافته است. هدف‌گذاري اين بانك رشد
3 رقمي در منابع، تسهيلات و ارائه خدمات داشته و توانمند شدن بخش تعاون و توسعه رشد تعاوني‌ها از اصلي‌ترين وظايف اين بانك به‌شمار مي‌رود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر