نگاهی به راهکارهای تبلیغات موبایلی در کسب‌وکارها

همه ما در کنار لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی‌مان، یک تلفن همراه هوشمند یا تبلت داریم. همچنین آمار استفاده از اَپ‌های موبایلی در این سال‌ها، افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است. بررسی‌هایی که در آخر سال ۲۰۱۵ میلادی صورت گرفته‌است، نشان می‌دهد که در سال مذکور صنعت موبایل شاهد رشدی ۷۶ درصدی بوده است.

برخی از کسب‌وکارها و اپلیکشن‌ها به این شکل هستند که با مخاطبانشان بیشتر از طریق گوشی و تبلت‌ها در ارتباط هستند؛ از این رو برای دریافت بازخورد بهتر، اگر تبلیغات خود را به موبایل‌ها بیاورند بازدهی بهتری را دریافت خواهند کرد. در این نوشتار به معرفی دو راهکار می‌پردازیم که در حال حاضر داخل ایران در دسترس هستند و به کمک آنها می‌توانید تبلیغات موبایلی خود را شروع کنید.

تبلیغات موبایلی درون اپلیکیشنی

این تبلیغات در اپلیکیشن‌های موبایل و تبلت نمایش داده می‌شود و در حال حاضر فقط برای نمایش آگهی‌ها در سیستم‌ عامل اندروید است.  شیوه تبلیغات موبایلی زمانی بوجود آمد که صاحبان اپلیکیشن‌ها به این فکر افتادند که به کسب درآمد بیشتری از اپلیکیشن‌ها بپردازند.

تبلیغات روی صفحات وب در موبایل

طبق گزارش ای‌نتورک، ۴۰٪ ترافیک وب در ایران را موبایل، ۷٪ تبلت و ۵۳٪ باقیمانده را دسکتاپ تشکیل می‌دهد. در این حالت از تبلیغات موبایلی، تبلیغات شما در صفحات وب، روی موبایل و تبلت نمایش داده خواهند شد.

بهتر است که چنین راهکار تبلیغاتی را با آژانس‌هایی امتحان کنید که به واسطه هدفمندی موبایلی و تبلیغات روی تبلت‌ها، می‌توانند شما را فقط به کاربران این گجت‌ها نمایش دهند.

اخیراً دو کمپین در دو حالت گفته شده در ای‌نتورک راه‌اندازی شده‌اند که هر دو کمپین، ۱۲٪ نصب اپلیکیشن و عضویت در کانال تلگرام داشته‌اند.

 جالب اینجاست که متخصصانی که در زمینه موبایل به فعالیت می‌پردازند، پیش بینی می‌کنند که رشد موبایل همواره ادامه خواهد داشت و به نظر می‌آید که تبلیغات موبایلی هم بیش از پیش مورد توجه قرار می‌گیرد.

لینک منبع

گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی    

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر