نماینده ولی‌فقیه در استان البرز تأکید کرد امور جامعه را بر اساس دستورات دینی دنبال کنید

نماینده ولی‌فقیه استان البرز و امام جمعه کرج گفت: شايعه پراكني و بداخلاقي و برهم زدن فضاي اجتماعي، خلاف قانون است بنابراين دستگاه‌هاي امنيتي و قضايي بايد وارد شوند و با شناسايي افراد خاطي با آنان برخورد كنند.
به گزارش ایران، حجت الاسلام حسینی همدانی تأكيد كرد: هركس كه در نظام اسلامي جايگاهي دارد بايد با اقتدار كامل كار كند و هيچ كس حق تضعيف او را ندارد.
وی ارسال پيامك در مورد تغيير برخي مديران در اين استان را موجب برهم خوردن امنيت رواني جامعه دانست و گفت: بنده از همين جا به دادستان و مسئولان امنيتي مي‌گويم كه نمي‌پذيريم و نمي‌پسنديم كه يك عده در استان هر طور بخواهند عمل كنند.
حجت الاسلام حسيني همداني هشدار داد: اگر موضوع متوجه شخص من بود وارد آن نمي‌شدم اما این موضوع مربوط به آينده استان است. از طرفی اینگونه اقدامات از نظر شرعی، عقلی و عرفی حرام است و بايد جلوی تکرار آن گرفته شود. بنابراین باید با جدیت با افراد خاطی برخورد کرد.
وي همچنین در بخش ديگري از سخنانش با تبريك فرا رسيدن سالروز مبعث حضرت رسول اكرم (ص) گفت: جامعه اسلامي بايد در همه ابعاد فردي، سياسي، اجتماعي و نظامي جامعه‌اي اخلاق مدار باشد.
نماينده ولي فقيه در استان با انتقاد از رعايت نكردن دستورات ديني در مواردي نظير اقتصاد اسلامي، گسترش و رواج كم فروشي و وجود تدليس و دروغ گفت: آيا واقعاً جامعه ما به سمت اسلامي شدن حركت مي‌كند، آيا اقتصاد ما واقعاً اقتصاد اسلامي است، آيا سياستمداران ما اخلاقي رفتار می کنند، آيا با اخلاق اسلامي عزل و نصب می شوند.
حسيني همداني همچنين با اشاره به سوم خرداد ماه سالروز آزادسازي خرمشهر اظهار داشت: دوران دفاع مقدس دوران درخشاني بود كه رشادت و مقاومت مردم خرمشهر همراه با رزمندگان ايران اسلامي موجب شد رژيم بعث عراق به اهداف خود نرسد.
وي افزود: عراق آمده بود كه بماند و خرمشهر بيش از يكسال و نيم در دست دشمن بود ولي دست قدرت خداي تعالي نمايان شد و عمليات بيت المقدس چنان ضربه‌اي به ابرقدرت‌ها زد كه ماشين جنگي صدام به‌هم خورد و با آزادسازي خرمشهر، وضع به سمت ديگري رفت.
نماینده ولی فقیه در البرز گفت: اساس مبعث پیامبر اسلام (ص) استقرار عدالت و اخلاق در جامعه بشری و تشکیل حکومت دادگستر برای عدالت اجتماعی است .
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مهدی حسینی همدانی افزود: بر اساس آیات قرآنی و روایات معصومین هدف از تشکیل حکومت اسلامی رشد و به کمال رسیدن انسان و گسترش اخلاق در جامعه است .
حسینی همدانی بعثت رسول اکرم (ص) را یکی از دکترین های جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت باید دید آیا جامعه امروزی ایران به سمت اسلامی شدن حرکت می کند و در آن کم فروشی ، گرانفروشی نمی شود .نماینده ولی فقیه دراستان البرز در ادامه با گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر یادآورشد: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر از مناسبت های مهم تاریخ ایران است و در سوم خرداد سال 91 دست خدا نمایان شد و رزمندگان ضربه ای سنگین به دشمنان وارد کردند .

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر