‌نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي با تأكيد بر نقش روستائيان در توسعه اقتصاد شهر و كشور گفت: آبرساني و توجه به عمران و آباداني روستاها به عنوان اولويت جدي بايد در دستور كار مسئولان قرار گيرد و نبايد شاهد مشكل آبرساني در هيچ روستا يا آبادي باشيم. عزيز اكبريان كه در مراسم بهره‌برداري از طرح آبرساني به روستاي علي آبادگونه که پیش از این با مشکل بی آبی مواجه بود حضور داشت، افزود: سكونت روستائيان در روستاها و مهاجرت نکردن آنان به شهرها منوط به رسيدگي و توجه ويژه به اين مناطق است.
وي گفت: تنها در شرايطي مي‌توانيم مانع رشد شهرنشيني از طريق مهاجرت روستائيان به شهرها باشيم كه رسيدگي و توجه به روستانشينان را با جديت پيگيري كرده و خدمات شايسته‌اي به آنان ارائه دهيم.
اكبريان آبرساني به اين روستا را يكي از مهم ترین نيازهاي منطقه دانست و خاطرنشان كرد: حيات روستا به تأمين آب آن است و به تبعيت از شعار آب مايه آباداني است، زماني كه اين مايع حياتي به صورت سالم و به ميزان كافي در اختيار روستانشينان قرار نگيرد، نمي‌توانيم انتظار بهره‌وري شايسته از خدمات و محصولات روستائيان داشته باشيم.
وي به ديگر طرح‌هاي به اجرا در آمده در اين روستا كه امروز مورد بهره‌برداري قرار گرفته است نيز اشاره كرد و يادآور شد: هوشمندسازي مدرسه و افتتاح كتابخانه با 9 هزار جلد كتاب در اين روستا از طرح‌هايي است كه مي‌تواند روستائيان را به ماندن و ادامه فعاليت‌هاي كشاورزي و دامداري‌شان اميدوار كند.
نماينده مردم كرج در مجلس تصريح كرد: نقش كار و تلاش روستائيان در توسعه اقتصادي شهر و كشور غيرقابل انكار است و وظيفه مسئولان است به تأمين نيازها و رفع دغدغه‌هاي آنان بپردازند تا از اين طريق چرخ اقتصاد كشور را پويا و آن را از توقف دور نگه دارند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر