نماينده مردم کرج در ديدار سرپرستی روزنامه ايران در البرز: روزنامه‌ها با نقد منصفانه به دولت و مجلس  کمک کنند

روزنامه ها بخصوص روزنامه ايران به عنوان پيشاني دولت تلقي مي‌شود و بايد با درک موقعيت و جايگاه خود، با نقد منصفانه و سازنده به عملکرد هرچه بهتر دولت و مجلس شوراي اسلامي کمک کنند.
عزيز اکبريان، نماينده مردم کرج در مجلس شوراي اسلامي با بیان این مطلب در ديدار سرپرست روزنامه ايران در استان البرز افزود: روزنامه ها بايد با درج انتقادهاي سازنده و مطرح کردن اشکالاتي که وجود دارد اين اعتماد را براي مخاطبان خود به وجود آورند که رسانه ها به نمايندگي از آنان چشم بينايي دارند و با پيگيري مشکلات مردم، توجه مسئولان را به اين کاستي ها و موانع جلب مي کنند.
وي با تأکيد براينکه روزنامه ها بايد از تعريف و تمجيد خارج از چارچوب اخلاقي پرهيز کنند، گفت: رسالت روزنامه ايران با توجه به اينکه روزنامه رسمي دولت به شمار مي رود، فراتر از ساير روزنامه هاست و البته اين فرصت خوبي براي اين رسانه است.
نماينده مردم کرج در مجلس شوراي اسلامي به تشبيه وظايف خود به عنوان نماينده مردم اشاره کرد و گفت: وقتی کار خوبي انجام مي شود، بايد تشکر کرد و آنجا که کار مشکل دارد لازم است تذکر داده شود. اکبریان، انتقاد را از وظايف و رسالت نمايندگان در مجلس شوراي اسلامي دانست و گفت: وقتي مردم بدانند نماينده آنها از دولتي که قبول دارد به صورت سازنده و منصفانه انتقاد مي‌کند اميدوارتر شده و اعتماد آنها بيشتر جلب مي شود. در اين ديدار که در دفتر اکبريان نماينده مردم کرج در مجلس شوراي اسلامي برگزار شد، سرپرست روزنامه ايران در استان البرز نيز گفت: مشي روزنامه ايران پيروي از سياست هاي دولت تدبير و اميد است و در اين راه از هرگونه نقد و انتقاد سازنده استقبال مي کند.
سيدرضا جمشيدي افزود: اکنون ايجاد آرامش در فضاي عمومي و تقويت و ترويج اميد در دل هاي مردم يکي از سياست هاي راهبردي دولت به شمار مي‌رود، بنابراين روزنامه ايران در البرز نيز تلاش دارد در انجام رسالت اطلاع‌رساني خود با محور قرار دادن اعتدال، انصاف و بيان واقعيت ها در انعکاس رويدادها و ديدگاه ها، زمينه جلب اعتماد و اطمينان هرچه بيشتر مردم را فراهم کند. وي با تأکيد بر رعايت بي طرفي و پرهيز از هرگونه حاشيه نگاري در فضاي رسانه اي استان گفت: انعکاس ديدگاه هاي مديران و مسئولان و عملکرد دستگاه‌هاي اجرايي از اولويت برنامه هاي روزنامه ايران در البرز است و در اين روند نمايندگان مردم از جايگاه ويژه اي برخوردارند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر