نخستین فراخوان جایزه روابط‌ عمومی سال 1401

موسسه کارگزار روابط‌عمومی، برای نخستین بار فراخوان جایزه روابط‌عمومی سال ۱۴۰۱ برای انتخاب «برترین کمپین‌های روابط‌عمومی»که طی دو سال گذشته انجام شده‌ و انتخاب با نظارت هیئتی از متخصصان حرفه‌ای روابط‌عمومی صورت میگیرد، منتشر کرد.

نخستین فراخوان جایزه روابط‌ عمومی سال 1401

به گزارش دانستنی انلاین ، آثار ارسالی با نظارت هیئتی از متخصصان حرفه‌ای روابط‌عمومی مورد بررسی قرار می‌گیرند.

فرآیند ورود و تاریخ اتمام پذیرش کمپین‌های روابط‌عمومی

علاقه‌مندان تا ۱۰ تیر ۱۴۰۱ فرصت دارند آثار خود را به نشانی الکترونیکی info@shara.ir برای «گروه تخصصی کارگزار روابط‌عمومی» ارسال نمایند.

ساختار و معیارهای پذیرش

نوع قالب

آثار ارسالی (علاوه بر ارسال کامل مستندات) باید حداکثر در ۱۰۰۰ کلمه تنظیم شوند. مواردی که باید در آنها رعایت شود عبارتند از:

طرح مساله (۱۲درصد)

نیازهایی که باعث شکل‌گیری این کمپین شده است را تهیه کنید، از جمله چالش‌های خاص و تحقیقات انجام شده برای اطلاع‌رسانی استراتژی‌تان را مشخص کنید.

استراتژی (۲۵درصد)

بنویسید که برای رسیدگی به این مشکل چه برنامه‌ای تدوین کرده‌اید، از جمله اهداف خود و اهداف مخاطبان هدف را با سایر ملاحظات مربوطه درج کنید.

اجرا (۲۵درصد)

نمای کلی از چگونگی پیاده‌سازی استراتژی‌ یا استراتژی‌های خود از جمله ابزارها و تاکتیک‌های مورد استفاده ارائه دهید. توضیح دهید که شما به‌وضوح چه کاری انجام دادید و آن را چگونه به‌پایان رساندید. نمای کلی از نحوه بودجه‌بندی و میزان آن را بیان کنید.

نوآوری (۱۰درصد)

چه چیزی باعث شد که کمپین شما موفق شود؟ آیا مجبور به تطبیق استراتژی کمپین‌تان به‌خاطر مسائل غیرمنتظره در پیشرفت کار بودید؟ آیا شما در پیدا کردن راه‌حل از روش‌های نوآورانه استفاده کردید؟

نتایج و بررسی (۲۵درصد)

آیا کمپین روابط‌عمومی یا برنامه شما موفق بود؟ آیا توانستید به اهدافی که از پیش تعیین کرده بودید، برسید؟ آیا نتایج غیرمنتظره (خوب یا بد) تجربه کردید؟ آیا چیزی یاد گرفتید که در آینده به کارتان آید؟

مقررات شرکت در جایزه

در صورت موفقیت از سازمان‌ها و شرکت‌ها، خلاصه‌ای ۲۰۰ کلمه‌ای درخواست می‌شود که به همراه یک فیلم ۲ دقیقه‌ای برای تبلیغ سازمان و شرکت‌شان به دبیرخانه ارسال کنند. برای هر سازمان و شرکت برگزیده، ۵ دقیقه زمان برای معرفی (۳ دقیقه) و پخش فیلم (۲ دقیقه) در آئین اعطای جوایز در نظر گرفته می‌شود./شارا

مشخصات تماس
تلفن: ۶۶۹۴۳۶۷۰- ۶۶۵۷۰۱۹۴ (۰۲۱)
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۹۳۸۴۱۹
شماره واتساپ: ۰۹۱۰۷۷۰۰۴۷۱
پست الکترونیک: kargozar80@yahoo.com- info@kpri.ir

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر