چگونه می‌توان از طریق دورکاری در منزل کسب درآمد کرد؟

داشتن یک ایده خلاقانه می‌توان مسیر زندگی خود را کاملاً تغییر داده، با به‌ثمررساندن آن به اوج شهرت و موفقیت رسید؛ اما حفظ ایده‌ها بسیار سخت است، چرا که بسیاری در کمینند تا آن را از شما دزدیده و خود زودتر آن‌را انجام دهند.

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و راه‌های ارتباطی علی رغم این که باعث بیکاری بسیاری از اقشار مردم شده، دروازه‌های جدیدی نیز برای کسب‌و‌کارهای جدید گشوده شده است.

به‌عنوان مثال در کارخانه‌ها به‌جای نیروی انسانی از روبوت‌ها استفاده می‌شود ولی در مقابل آن بسیاری از جوانان که دوره‌های برنامه‌نویسی را گذرانده‌اند برای راه‌اندازی و ساخت این روبوت‌ها شغلی بدست آورده‌اند. در سال‌های اخیر از عمده کسب‌وکارهایی که بسیار پر رونق بوده مشاغل اینترنتی هستند.

این مشاغل شامل ارائه انواع خدمات، فروشگاه‌های آنلاین، اطلاع رسانی و اخبار، سایت‌های دانلود و… هستند که هر کدام به شاخه متعدد دیگری نیز تقسیم و متصل می‌شوند. از جمله مواردی که از حدود 5 سال گذشته بازار آن بسیار داغ شده، دورکاری است.

در این مطلب همراه ما باشید تا در این خصوص توضیحاتی را خدمت شما عزیزان ارائه کنیم، دورکاری که فارسی شده واژه   Freelancing می باشد، می‌توان به‌صورت کوتاه آن‌را به دو شکل « استخدام پیمانکار غیرحضوری» و « انجام غیرحضوری کار برای کارفرما » تعریف کرد.

دورکاری چه مزایایی دارد؟

اجازه دهید این سؤال را از دید هردو طرف معامله یعنی کارفرما و پیمانکار بررسی کنیم.

از دید یک کارآفرین

داشتن ایده خلاقانه می‌تواند مسیر زندگی را کاملاً تغییر داده و با به‌ثمررساندن آن به اوج شهرت و موفقیت رسید؛ اما حفظ کردن ایده‌ها بسیار سخت است، چرا که بسیاری در کمینند تا آن‌را از شما بدزدند و خود زودتر آن را انجام دهند.

حال اگر باهوش باشید با کمک گرفتن از پیمانکارهای دورکار، می‌توانید پروژه خود را تکه‌تکه کرده و هر قسمت آن را به یک پیمانکار جهت انجام دورکاری واگذار کنید، در این حالت از آنجایی‌که افراد دورکار یکدیگر را نمی شناسند، لو رفتن پروژه کلی شما تقریباً صفر خواهد بود و در آخر شما با جمع‌کردن این پازل در کنار یکدیگر پروژه تان را تکمیل می‌کنید.

از طرفی نیز شما با پیشنهاد یک کار به‌صورت دورکاری، با قیمت‌ها و نمونه‌کارهای متفاوتی روبرو می‌شوید که تصمیم‌گیری را برایتان آسان خواهد کرد ضمن آن که ریسک شکست در پروژه به‌شدت کاهش خواهد یافت.

از دید یک فریلنسر

بسیاری از دانش آموختگان هستند که بدنبال کار می‌گردند اما غافل از این که افراد زیادی منتظرند تا کارشان را به وی بسپارند. بسیاری از افراد از پتانسیل و هنرهای خود بی‌خبرند و نمی دانند که واقعاً چه کارهای ارزشمندی را می‌توانند انجام دهند.

هر چیزی که امروز شما آن را فراگرفته‌اید، در جایی از دنیا شخصی حاضر است برای یادگیری یا انجام آن توسط شما  به‌شما پول پرداخت کند. شما دانش آموخته‌اید که از آن کسب درآمد کنید و اگر خودتان از خودتان بهره‌برداری نکنید، دیگران روی هنر و دانش شما قیمت خواهند گذاشت و از شما به اندازه تشخیص خودشان بهره‌برداری خواهند کرد.

دورکاری اگر به آن بها داده شود و تبلیغات مناسبی صورت گیرد می‌تواند به آسانی بیکاری را در بین جوانان و حتی افراد مسن تر ریشه کن کند.

دورکاری زن و مرد و کوچک و بزرگ نمی‌شناسد، از راهنمایی برای نصب یک بازی گرفته تا طراحی یک نرم‌افزار و هر آنچه که شما فکرش را کنید مشتری خودش را دارد.

منبع: اخبار رسمی

گردآوری شده توسط شبکه پذیرش آگهی

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر