میزان تخفیفات و تسهیلات درج آگهی در نشریات

همان گونه که در نوشته های پیشین بیان شد، رسانه ها برخی امکانات و تسهیلات و تخفیف های درج آگهی به صورت مستمر در اختیار مشاوران مطبوعاتی قرار می دهند و مشاوران در طراحی ، بودجه بندی و  برنامه ریزی تبلیغاتی، این تسهیلات را در نظر گرفته و  بودجه رسانه ای خود را بر اساس این تسهیلات، در راستای منافع مشتریان، مد نظر قرار می دهند.

یک بسته آگهی مناسب باید به شکلی آماده شود که با در نظر گرفتن مسائل فنی و تأثیر گذاری تبلیغاتی و جایگاه سازی پیام آگهی بتواند با بودجه مناسب، بسته تبلیغاتی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

برای اطلاع مؤسسات، شرکت ها، ادارات دولتی، اشخاص حقیقی و حقوقی و کلیه افرادی که به درج آگهی در رسانه های چاپی نیاز دارند، میزان تخفیفات و تسهیلات درج آگهی، در این نوشتار بیان می شود.

انواع تخفیفات و تسهیلات درج آگهی در نشریات

تخفیفات نقدی سفارش آگهی – تخفیفات تعدد نوبت – تخفیفات موضوعی – تخفیفات بخشنامه‌ای – تخفیفات حجمی

میزان تخفیفات و تسهیلات درج آگهی در نشریات

علاوه بر این که تمام کاربران سایت شبکه پذیرش آگهی از 5% تخفیف برخوردار می‌باشند، سایر تخفیفات و تسهیلات، به شرح ذیل می باشد:

-هر رسانه‌ای دارای تعرفه‌های ویژه خود می‌باشند که در این تعرفه‌ها شرایط دریافت تخفیفات به صورت مشروح قید شده است .

-درصد این تخفیفات در رسانه های مختلف متغیر است که اطلاعات مربوط به این درصد ها را از طریق کارشناسان شبکه پذیرش آگهی به دست آورید. به‌طور مثال اکثر روزنامه‌ها، تخفیفات 10% را برای 4 نوبت آگهی 4/1 صفحه در یک ماه دارند .همچنین تخفیف نقدی بین 5% تا 10% در رسانه ها متغیر است.

-سازمان‌های دولتی دارای ردیف بودجه از تخفیفات دولتی بهره‌مند می‌باشند که میزان این تخفیفات در سایت و بخش تعرفه ها و تخفیفات و تسهیلات بخشنامه ای اعلام‌شده است .

– به بسته‌های آگهی که معمولاً به‌ صورت متعدد و یا مدت دار و یا با تصویب بودجه مالی درج می گردد، تسهیلاتی از قبیل درج آگهی‌های رایگان و یا تخفیفات مالی تعلق می‌گیرد.

– برای بهره مندی از حداکثر تخفیفات و تسهیلات درج آگهی‌ها در روزنامه‌ها و دیگر نشریات بهتر است به سایت www.44195000.com   مراجعه و یک برنامه تبلیغاتی طراحی نمایید و با دریافت حداکثر تخفیفات آگهی خود را سفارش دهید .

کارشناسان شبکه پذیرش آگهی شمارا تا رسیدن به دریافت بهترین تخفیفات و تسهیلات یاری خواهند نمود .

ضمناً، برخی تذکرات لازم در زمینه تخفیفات به شرح زیر ارائه می گردد.

 

میزان تخفیفات و تسهیلات درج آگهی در نشریات

نویسنده: سید رضا جمشیدی

 

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر