میدان شهرداری شهر جدید هشتگرد  یک ماهه بازسازی شد

شهرداري شهر جديد هشتگرد ميدان معروف به شهرداري اين شهر را در طول يك ماه بازسازي كرد كه در نوع خود ركوردي در زمينه سرعت عمليات اجرايي محسوب مي‌شود.
اجراي عمليات از ابتدا تا انتهاي بازسازي اين ميدان توسط كاركنان شهرداري شهر جديد هشتگرد از ديگر ويژگي‌هاي اين طرح بوده است.
شهردار شهر جديد هشتگرد گفت: اين ميدان كه در مركز شهر واقع است بخاطرداشتن شرايط نامناسب و ظاهر نازيبا، اواخر سال گذشته تصميم به بازسازي آن گرفته شد كه بدون سپردن به پيمانكار، فقط به همت كاركنان شهرداري در فرصت بسيار كوتاه يعني در طول يك ماه مورد بازسازي قرار گرفت.
كامران عظيم‌زاده افزود: علاوه بر سرعت عمليات اجرايي اين ميدان، همكاري و همت كاركنان شهرداري در بازسازي اين ميدان مزيت ديگري نيز داشت و موجب شد ميزان هزينه برآورد شده به كمتر از نصف كاهش يابد.
به گفته وي، قرار بود براي بازسازي اين ميدان بيش 100 ميليون تومان هزينه شود كه بخاطر استفاده از امكانات و نيروي انساني شهرداري هشتگرد، اين رقم به كمتر از 50 ميليون تومان كاهش يافت.
عظيم‌زاده يادآور شد: در اين بازسازي سه متر به عرض خيابان اين ميدان افزوده و گل و گياه تازه در آن كاشته شد به نحوي كه فضاي سبز آن به دو برابر افزايش يافت.
وي گفت: علاوه براين آبنما و نماد وسط ميدان نيز مورد بازسازي و ترميم قرار گرفت و جلوه زيبايي به اين ميدان و خيابان بخشيد.
شهردار شهر جديد هشتگرد تأكيد كرد: با توجه به كسب تجربه عمليات بازسازي اين ميدان، احتمال دارد طرح‌هاي مشابهي در سطح شهر توسط كاركنان شهرداري هشتگرد در دست اجرا قرار گيرد.
رضایت مندی مسافران نوروزی از عملکرد ستاد استقبال از بهار
شهرداری شهر جدید هشتگرد
ستاد استقبال از بهار شهرداری شهرجدید هشتگرد با برنامه ریزی اصولی و به موقع و تلاش شبانه روزی اعضای ستاد توانست رضایت مسافران نوروزی امسال این شهر را رقم زند.
حسین عابدین زاده مسئول روابط عمومی شهرداری شهر جدید هشتگرد با اشاره به اینکه شهر جدید هشتگرد در مسیر پرتردد اتوبان تهران- قزوین قرار دارد و بیشتر مسافران نوروزی از شهرهای اهواز، شیراز، اصفهان و … برای بازدید از استان های شمالی و غربی کشور از این مسیر تردد می کنند، ادامه داد: اعضای ستاد تسهیلات نوروزی توانستند باتوجه به رشد 25 درصدی مسافران نسبت به سال گذشته خدمات قابل قبول و مورد رضایت مهمانان نوروزی سال 93 را به آنان ارائه دهند.
وی با اشاره به اسکان بیش از 600 نفر مهمان نوروزی در قالب 150 خانوار در ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری شهر جدید هشتگرد تصریح کرد: طبق نظرسنجی های صورت گرفته بیش از 90 درصد مسافران از عملکرد ستاد اسکان رضایت داشته اند.
وی بااشاره به بسته اهدایی به مسافران نوروزی شامل دفترچه معرفی جاذبه ها و امکانات شهر جدید هشتگرد به همراه نقشه شهر، بروشورهای پیشگیری از حوادث و آموزش شهروندی، نایلون های جمع آوری زباله و کیسه های زباله مخصوص خودروهای شخصی خاطرنشان کرد: اعضای ستاد اسکان نوروزی تمامی تلاش خود را برای خدمات رسانی مناسب به مسافران نوروزی انجام دادند.
عابدین‌زاده در پایان ضمن تقدیر از اعضای ستاد به جهت زحماتی که متقبل شده اند، گفت: نهایت تلاش صورت گرفت تا مهمانان نوروزی این شهر را با خاطره ای خوش ترک و امیدواریم سال آینده نیز آنان این شهر را برای سفر و اسکان انتخاب کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر