میوه شب عید شهروندان کرج تأمین شد

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری کرج با بیان اینکه میوه شب عید شهروندان کرجی تأمین شد، گفت: بازارهای روز این کلانشهر آماده خدمات ‌رسانی به مردم در شب عید شد.
آرش یگانی افزود: اکنون ۲ هزار تن سیب و پرتقال آماده عرضه در بازارهای روز کرج شده است که در صورت کمبود آمادگی لازم برای تأمین دوباره آن را داریم.
این مسئول بیان داشت: طرح‌ها و برنامه‌های سازمان میادین میوه و تره‌‌بار برای ارتقای جایگاه‌های توزیع میوه است که این مهم همیشه مورد توجه قرار گرفته است.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به بافت جمعیتی منطقه مهرشهر گفت: با توجه به درخواست بالای شهروندان، ایجاد بازار روز محصولات ارگانیک در این منطقه در دستور کار قرار گرفت.
آرش یگانی مساحت این بازار روز در طبقه فوقانی را ۳۴۲ متر اعلام کرد و افزود: سه غرفه ۷۰ متری نیز در طبقه هم کف این بازار قرار دارد.
مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج با بیان اینکه بازار روز مهرشهر اولین بازاری است که در آن محصولات کشاورزی سالم(ارگانیک) (بدون استفاده از سموم و آفات) ارائه می‌شود، گفت: ساخت این
بازار روز نقش بسزایی در کسب رضایت شهروندان دارد.
یگانی همچنین با اشاره به اینکه تمام موارد موردنیاز شهروندان در این بازار روز ارائه می‌شود،
یادآور شد: در این بازار غرفه‌های میوه، صیفی‌جات، سبزیجات، مواد شوینده، مواد غذایی، پروتئینی، لبنیات، خشکبار و نانوایی فعال هستند.
این مسئول اضافه کرد: برای تسهیل در رفاه حال شهروندان این بازار روز مجهز به پارکینگ است و امکان بیشتری برای خرید توسط ساکنان مناطق اطراف ایجاد
کرده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار