معاون استاندار خواستار شد بسته سلامت  روستاهاي البرز  تدوين  شود

معاون سياسي، انتظامي و امنيتي استانداري البرز با تأكيد بر ضرورت رسيدگي به بهداشت روستاهاي اين استان، خواستار تدوين بسته سلامت روستاهاي البرز شد.
به گزارش ایلنا، حجت‌ا.. . ملاصالحي با اشاره به اينكه مديران دستگاه‌هاي اجرايي مي‌توانند و بايد طرح‌هاي ويژه‌اي را در قالب بسته‌هاي سلامت به كارگروه امنيت و سلامت غذايي استان ارائه كنند، گفت: ضرورت نظارت بر عرضه لباس‌هاي دست دوم يكي از اين نمونه‌هاي غيربهداشتي است كه بايد مورد رسيدگي قرار گيرد.
وي افزود: بر اين اساس دستگاه‌هاي اجرايي بايد پس از مطالعه دقيق و جامع، مشكلات بهداشتي را رصد كرده و با بررسي در كارگروه مربوطه تلاش‌هاي خود را براي رفع آنها به كار گيرند.
معاون سياسي، انتظامي و امنيتي استانداري البرز با بيان اينكه رسيدگي به وضع بهداشتي استان البرز نبايد معطوف به شهرها شود، خاطرنشان كرد: اين طرح مهم در روستاهاي البرز نيز بايد اجرايي شود، همچنين مديران شهرستان‌هاي اين استان نيز بايد از هرگونه همكاري در اين زمينه دريغ نورزند.
ملاصالحي وجود لباس‌هاي دست دوم را به‌عنوان معضل اجتماعي مطرح كرد و گفت: تيم‌هاي نظارتي و بهداشتي بايد با بررسي و جديت بيشتري وضع غيربهداشتي بودن اين لباس‌ها را پيگيري كنند.
وي اظهارداشت: بي‌توجهي به اين امر مهم سلامت عموم را به خطر مي‌اندازد و آسيب‌هاي جبران‌ناپذيري را براي آحاد مردم به همراه مي‌آورد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر