معاون استاندار خواستار شد بسته سلامت روستاهای البرز تدوین شود

معاون استاندار خواستار شد بسته سلامت  روستاهای البرز  تدوین  شود

معاون سیاسی، انتظامی و امنیتی استانداری البرز با تأکید بر ضرورت رسیدگی به بهداشت روستاهای این استان، خواستار تدوین بسته سلامت روستاهای البرز شد.
به گزارش ایلنا، حجت‌ا.. . ملاصالحی با اشاره به اینکه مدیران دستگاه‌های اجرایی می‌توانند و باید طرح‌های ویژه‌ای را در قالب بسته‌های سلامت به کارگروه امنیت و سلامت غذایی استان ارائه کنند، گفت: ضرورت نظارت بر عرضه لباس‌های دست دوم یکی از این نمونه‌های غیربهداشتی است که باید مورد رسیدگی قرار گیرد.
وی افزود: بر این اساس دستگاه‌های اجرایی باید پس از مطالعه دقیق و جامع، مشکلات بهداشتی را رصد کرده و با بررسی در کارگروه مربوطه تلاش‌های خود را برای رفع آنها به کار گیرند.
معاون سیاسی، انتظامی و امنیتی استانداری البرز با بیان اینکه رسیدگی به وضع بهداشتی استان البرز نباید معطوف به شهرها شود، خاطرنشان کرد: این طرح مهم در روستاهای البرز نیز باید اجرایی شود، همچنین مدیران شهرستان‌های این استان نیز باید از هرگونه همکاری در این زمینه دریغ نورزند.
ملاصالحی وجود لباس‌های دست دوم را به‌عنوان معضل اجتماعی مطرح کرد و گفت: تیم‌های نظارتی و بهداشتی باید با بررسی و جدیت بیشتری وضع غیربهداشتی بودن این لباس‌ها را پیگیری کنند.
وی اظهارداشت: بی‌توجهی به این امر مهم سلامت عموم را به خطر می‌اندازد و آسیب‌های جبران‌ناپذیری را برای آحاد مردم به همراه می‌آورد.

این مطلب را به اشتراک بگذار