معاون استاندار البرز خبر داد تشکیل ستاد تدابیر ویژه برای حمایت از واحدهای تولیدی مشکل‌دار

معاون استاندار البرز خبر داد تشکیل ستاد تدابیر ویژه برای حمایت از واحدهای تولیدی مشکل‌دار

معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز از تشکیل ستاد تدابیر ویژه با هدف بهره گیری از تسهیلات صندوق ملی برای حمایت از واحدهای تولیدی مشکل دار و دچار بحران در این استان خبر داد.
مهرداد مظفری در نوزدهمین جلسه شورای گفت و گوی دولت با بخش خصوصی در این استان افزود: ستاد تدابیر ویژه بزودی به ریاست استاندار و با حضور نمایندگان سازمان صنعت و تجارت و معدن، بخش خصوصی، معاونت برنامه ریزی، مدیران اقتصادی، واحدهای صنعتی و بانک های عامل تشکیل خواهد شد. وی افزود: این ستاد در کمتر از ۲ هفته تشکیل و طی آن مسائل و مشکلات حوزه تولید در استان بررسی می‌شود و برای رفع آن تبادل نظر صورت می‌گیرد. مظفری ادامه داد: پس از بررسی موانع و مشکلات، واحدهای تولیدی تفکیک می شوند و سپس از شرایط استفاده صندوق توسعه ملی به منظور افزایش اعتبارات استانی و بهبود فرایند تولیدات برخوردار خواهند شد. معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار البرز اظهار داشت: مشکلات تمامی واحدهای تولیدی در کارگروه اقتصادی با نظر کارشناسی بانک های عامل احصا می شود سپس از اعضای هیأت امنای صندوق توسعه ملی دعوت می شود نسبت به بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان و افزایش اعتبار از صندوق توسعه ملی اقدام شود.
مظفری افزود: در ستاد تدابیر ویژه با کمک کارگروه اقتصادی، پیشنهادات و شرح وظایف در حوزه‌های تولیدی، کشاورزی، ماشین‌سازی و فناوری احصا شده و بررسی های لازم
صورت می گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار