معاون استاندار البرز خبر داد تشکيل ستاد تدابير ويژه براي حمايت از واحدهاي توليدي مشکل‌دار

معاون برنامه ريزي و اشتغال استاندار البرز از تشکيل ستاد تدابير ويژه با هدف بهره گيري از تسهيلات صندوق ملي براي حمايت از واحدهاي توليدي مشکل دار و دچار بحران در اين استان خبر داد.
مهرداد مظفري در نوزدهمين جلسه شوراي گفت و گوي دولت با بخش خصوصي در اين استان افزود: ستاد تدابير ويژه بزودي به رياست استاندار و با حضور نمايندگان سازمان صنعت و تجارت و معدن، بخش خصوصي، معاونت برنامه ريزي، مديران اقتصادي، واحدهاي صنعتي و بانک هاي عامل تشکيل خواهد شد. وي افزود: اين ستاد در کمتر از 2 هفته تشکيل و طي آن مسائل و مشکلات حوزه توليد در استان بررسي می‌شود و برای رفع آن تبادل نظر صورت مي‌گيرد. مظفري ادامه داد: پس از بررسي موانع و مشکلات، واحدهاي توليدي تفکيک مي شوند و سپس از شرايط استفاده صندوق توسعه ملي به منظور افزايش اعتبارات استاني و بهبود فرايند توليدات برخوردار خواهند شد. معاون برنامه ريزي و اشتغال استاندار البرز اظهار داشت: مشکلات تمامی واحدهاي توليدي در کارگروه اقتصادي با نظر کارشناسي بانک هاي عامل احصا می شود سپس از اعضاي هيأت امناي صندوق توسعه ملي دعوت مي شود نسبت به بررسي مشکلات واحدهاي توليدي استان و افزايش اعتبار از صندوق توسعه ملي اقدام شود.
مظفري افزود: در ستاد تدابير ويژه با کمک کارگروه اقتصادي، پيشنهادات و شرح وظايف در حوزه‌هاي توليدي، کشاورزي، ماشين‌سازي و فناوري احصا شده و بررسي هاي لازم
صورت مي گيرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر