مصمم به رونق کسب و کارهای فرهنگی هستیم

مصمم به رونق کسب و کارهای فرهنگی هستیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونق بخشی به کسب و کارهای فرهنگی و هنری و رسیدن به مرحله صادرات محصولات فرهنگی را از جمله اولویت‌های این وزارتخانه در دولت مردمی عنوان کرد.

مصمم به رونق کسب و کارهای فرهنگی هستیم

به گزارش دانستنی انلاین ، محمد مهدی اسماعیلی در نشست نخستین شورای توسعه صادرات محصولات و خدمات فرهنگی کشور که در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار شد، با تبریک و گرامیداشت فرارسیدن سوم خرداد روز آزاد سازی و فتح خرمشهر، با تشریح اقدامات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه صنایع فرهنگی با تشکیل ستادی در این وزارتخانه، تشکیل شورای توسعه صادرات محصولات فرهنگی کشور را نوید بخش یک کار مهم و اثر گذار دانست که باجدیت دنبال خواهد شد.
عضو کابینه دولت مردمی در ادامه با اشاره به اینکه موضوع صنایع فرهنگی یکی از ۳۷ سرفصل مهم برنامه تحولی دولت محسوب می شود، اظهارداشت: این مهم به عنوان یکی از برنامه ها و مقرری های دولت مردمی در حال پیگیری و انجام است.
اسماعیلی با اشاره به اینکه در همه بخش ها، معاونت ها و زیر مجموعه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی موضوع توجه و اهتمام ویژه به صنایع فرهنگی مورد تاکید قرار گرفته است، از این مهم به عنوان فرصتی مغتنمی و کم نظیر یاد کرد./ایرنا