مشاور عالي وزير آموزش و پرورش در کرج مطرح کرد  آموزش و پرورش نيازمند بسترسازي مناسب

بسترسازي مناسب از جمله نيازهاي ضروري آموزش و پرورش است که در حال حاضر رئيس جمهوري و وزير آموزش و پرورش نيز هر دو بر اهميت و ايجاد امکانات براي تحقق اين هدف تأکيد دارند.
دکتر سيدکاظم اکرمي، مشاور عالي وزير آموزش و پرورش با بیان این مطلب در نشست شوراي معاونان اداره کل آموزش و پرورش البرز افزود: تعليم و تربيت يکي از شاخص‌های مهم در بسترسازي آموزش و پرورش به‌شمار مي‌رود که بايد مورد توجه جدي قرار گيرد.
وزير پيشين آموزش و پرورش با تأکيد بر اينکه رفتار شهروندي و رعايت اصول اخلاقي در جامعه بايد از مقطع ابتدايي به دانش‌آموزان آموخته شود، افزود: در واقع آموزش و پرورش نيازمند شورايي از متخصصان تعليم و تربيت است که سياست‌هاي لازم را تدوين کنند تا با تغيير وزرا سياست‌هاي کلي آموزش و پرورش تغيير نکند. اکرمي تصريح کرد: آموزش و پرورش، نهادي است که نيروي انساني کشور را تربيت مي‌کند و مي‌سازد بنابراين در تخصيص بودجه بايد در اولويت برنامه‌هاي دولت قرار داشته باشد. سید رحیم ميرشاه‌‌ولد، مديرکل ارزيابي عملکرد وزارت آموزش و پرورش نيز در اين نشست با توجه به نقطه نظرات نمايندگان شوراي معاونان آموزش و پرورش استان البرز، با آنان به بحث و تبادل نظر پرداخت.
خسرو ساکي، مديرکل آموزش و پرورش استان البرز نيز در اين نشست حضور دکتر اکرمي وزير سابق آموزش و پرورش و مشاور عالي وزير فعلي، مجتهدي مدير حوزه علميه کرج و ميرشاه‌ولد مديرکل ارزيابي عملکرد وزارت آموزش و پرورش را گرامي داشت و گفت: حضور اين عزيزان جلسه شوراي معاونان را پربارتر و ارزشمندتر کرده است.
بر اساس این گزارش، دکتر اکرمي در سفر به البرز از بخش‌هاي مختلف نخستين مدرسه اسلامي اين استان در کرج بازديد کرد و ضمن گفت‌وگو با دانش‌آموزان، از معلمان و دبيران نمونه تجليل شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر