مشاور استاندار البرز بیان کرد:  اشتغالزایی برای ایثارگران  با اجرای طرح برد ـ برد

مشاور استاندار البرز اظهار اميدواري كرد كه اجراي موفق طرح سرمايه‌گذاري برد- برد در استان البرز زمينه اشتغال هرچه بيشتر ايثارگران را فراهم سازد.
ابراهيم رضاپور افزود: برنامه‌ريزي‌ها، اطلاع رساني و همچنين برگزاري همايش فراگير برد- برد با حضور مسئولان كشوري در كرج نشان داد مسئولان ارشد اجرايي استان، اهداف كلان و بلندمدتي را براي اجراي اين طرح در نظر گرفته‌اند.
وي ادامه داد: توسعه و رشد استان البرز و به تبع آن ايجاد فرصت‌هاي شغلي بيشتر براي خانواده معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران نيز قابل پيش‌بيني است.
مشاور استاندار البرز تأكيد كرد: زمينه‌سازي براي تسهيل در امر سرمايه‌گذاري به‌خصوص با اهداف توليدي در استان مي‌تواند به ايجاد اشتغال پايدار منجر شود و رونق اقتصادي و رفاه و آسايش بيشتر را براي ساكنان اين استان به ارمغان آورد.
رضاپور گفت: شهدا به عنوان مظهر عزت، افتخار و آبروي نظام مقدس جمهوري اسلامي، درخت تناور انقلاب اسلامي را با خون خود آبياري كردند و امروز در سايه همان جانفشاني‌ها و از خود گذشتگي‌هاست كه در آسايش به سر مي‌بريم. مشاور استاندار افزود: برخي دستگاه‌هاي اجرايي با قوانين و چارچوب‌هاي حوزه ايثارگران چندان آشنايي ندارند، بنابراين تشكيل كميته مشورتي امور ايثارگران راهي است كه مي توان از طريق آن به مشاوران دستگاه ها، نهادها و سازمان‌ها در حوزه امور ايثارگران آگاهي‌هاي لازم را ارائه داد تا از تضييع حقوق اين عزيزان جلوگيري شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر