مدیر روستا اعلام کرد ویژه برنامه های شهرداری کرج برای استقبال از بهار

البرز ـ ایران واشقانی فراهانی/
مدير روستا، رئيس ستاد استقبال از بهار شهرداري كرج با بيان اينكه برنامه‌هاي نوروزي در 2 بخش قبل و بعد از تحويل سال نو تدوين شده است، اظهار داشت: با همكاري سازمان پارك‌ها در 15 اسفند ماه جاری توزيع و كاشت درختان در معابر و جنگل كاري‌ها در شهرستان كرج صورت مي‌گيرد.
وی افزود: كاشت يك ميليون بوته گل در معابر، بازسازي و مرمت 500 سرويس بهداشتي در پارك‌ها، تعيين محل‌هاي اسكان مسافران و نصب بيلبورد راهنمايي مهمانان نوروزي در ورودي‌هاي شهر از جمله برنامه‌هاي سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري كرج است. همچنين غبار‌روبي و اهدای سه هزار گلدان به مزار معطر شهدا از ديگر برنامه‌هاي اين سازمان است.
رئيس ستاد تسهيلات نوروزي شهرداري كرج با اشاره به تدابير ايمني چهارشنبه آخر سال گفت: سازمان آتش نشاني كرج با برگزاري كلاس‌هاي آموزشي در
120 مدرسه، دانش‌آموزان را از خطرات احتمالي كه در اين شب پرحادثه در كمين‌شان است، آگاه می‌کند. دستور آماده باش همه نيروهاي آتش نشاني از 24 ساعت قبل از تحويل سال تا شانزدهم فروردين‌ماه سال 93 صادر شده و محل استقرار خودروهاي آتش نشاني در ايام تعطيلات نیز پيش‌بيني
شده است.
وي همچنين به آمادگي 2هزار و 300 نگهبان بوستان اشاره كرد و گفت: با توجه به حجم ترافيك و توليد 2برابری زباله در شهر با همكاري سازمان‌هاي پسماند و موتوري، شهرداري كرج پيش‌بيني‌ها و اقدامات لازم براي رفع ترافيك و نظافت خيابان‌هاي اصلي شهر را در نظر گرفته است.
همچنين سازمان اتوبوسراني با تمام ناوگان آمادگي لازم براي جابه‌جايي مسافر را دارد و 13 هزار تاكسي نيز تحت نظارت اكيپ‌هاي سازمان تاكسيراني در شهر فعالیت
خواهند کرد.
مديرروستا با بيان اينكه حدود 2 هزار تن ميوه براي عرضه به شهروندان تأمین شده است، ادامه داد: سازمان ميادين و تره بار شهرداري كرج با تجهيز 21 بازار روز ثابت و راه‌اندازي 20 بازارچه موقت، آمادگي لازم براي عرضه و توزيع مايحتاج شهروندان را دارد و در اين زمينه بيش از یک‌هزار و 300 تن پرتقال و 700 تن سيب خريداري کرده است.
رئيس ستاد استقبال از بهار شهرداري كرج از ديگر طرح‌هاي اين ستاد را تعطيلي همه
طرح هاي عمراني از 15 اسفندماه جاری، بازسازي و مرمت پياده‌روها، جمع‌آوري دستفروشان، برخورد با متكديان شهر، تجهيز و آماده‌سازي علايم رانندگي و گاردريل ها، نصب بنر دعاي تحويل سال، برپايي سفره هفت سين و نصب المان‌هاي هنري و مشاهير در سطح شهر عنوان کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر