جشنواره حضرت علي اكبر (ع) و مراسم تجليل از جوانان برتر استان البرز كه به مناسبت هفته جوان به همت اداره كل ورزش و جوانان البرز و با حضور نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي، مديركل اداره كل ورزش و جوانان البرز، مديركل امور اجتماعي و فرهنگي استانداري البرز و ديگر مديران در سالن ميلاد شهرداري كرج برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان البرز در این مراسم گفت: ما به جوانان بدهكاريم و مي‌دانيم كه نتوانسته ايم آن طور كه شايسته آنان است عمل كنيم. جوانان ما با وجود كاستي‌هایی كه در عملكرد مسئولان وجود دارد جور آنان را كشيده و مي‌كشند و جبران مي‌كنند و به‌طور قطع موقعيت‌هاي به دست آمده توسط مسئولان به دلیل عملكرد خوب جوانان است.
رضا گل‌محمدی تصریح کرد: در حال حاضر 38 درصد جمعيت البرز را جوانان تشكيل مي‌دهند و اين استان داراي 120 هزار دانشجو است. در این میان 54 سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان اداره كل ورزش و جوانان فعاليت مي‌كنند.
وی افزود: جوانان در 8 سال جنگ تحميلي امتحان خود را پس داده اند و به مسئولان كشور ثابت شده است كه آنان مي‌توانند از پس پست‌هاي مديريتي به خوبي بر آيند.
گل محمدي يادآور شد: بايد بپذيريم كه جوانان نخبه‌اي داريم و بايد به آنان اعتماد و مسئوليت‌ها را به آنان واگذار كنيم چرا كه از واگذاري مسئوليت‌ها در اوايل انقلاب به جوانان ضرر نكرده ايم.
مديركل اداره كل ورزش و جوانان البرز ادامه داد: افزايش نشاط اجتماعي و اميد به آينده از ويژگي‌هاي جوانان است كه مي‌تواند نقطه قوتي براي جامعه باشد.
وي با ابراز اميدواري نسبت به اينكه مسئولان و مديران كشوري فرصت‌ها را در اختيار جوانان قرار دهند، گفت: از جوانان خواهش مي‌كنم كه
سعه صدر داشته باشند و مشكلات و كاستي‌ها را با توانمندي‌هاي خود از ميان بردارند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر