مدیر کل اداره کل ورزش و جوانان البرز: ‌ به جوانان بدهکاریم

جشنواره حضرت علی اکبر (ع) و مراسم تجلیل از جوانان برتر استان البرز که به مناسبت هفته جوان به همت اداره کل ورزش و جوانان البرز و با حضور نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان البرز، مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز و دیگر مدیران در سالن میلاد شهرداری کرج برگزار شد.
مدیرکل ورزش و جوانان البرز در این مراسم گفت: ما به جوانان بدهکاریم و می‌دانیم که نتوانسته ایم آن طور که شایسته آنان است عمل کنیم. جوانان ما با وجود کاستی‌هایی که در عملکرد مسئولان وجود دارد جور آنان را کشیده و می‌کشند و جبران می‌کنند و به‌طور قطع موقعیت‌های به دست آمده توسط مسئولان به دلیل عملکرد خوب جوانان است.
رضا گل‌محمدی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۸ درصد جمعیت البرز را جوانان تشکیل می‌دهند و این استان دارای ۱۲۰ هزار دانشجو است. در این میان ۵۴ سازمان مردم نهاد در حوزه جوانان اداره کل ورزش و جوانان فعالیت می‌کنند.
وی افزود: جوانان در ۸ سال جنگ تحمیلی امتحان خود را پس داده اند و به مسئولان کشور ثابت شده است که آنان می‌توانند از پس پست‌های مدیریتی به خوبی بر آیند.
گل محمدی یادآور شد: باید بپذیریم که جوانان نخبه‌ای داریم و باید به آنان اعتماد و مسئولیت‌ها را به آنان واگذار کنیم چرا که از واگذاری مسئولیت‌ها در اوایل انقلاب به جوانان ضرر نکرده ایم.
مدیرکل اداره کل ورزش و جوانان البرز ادامه داد: افزایش نشاط اجتماعی و امید به آینده از ویژگی‌های جوانان است که می‌تواند نقطه قوتی برای جامعه باشد.
وی با ابراز امیدواری نسبت به اینکه مسئولان و مدیران کشوری فرصت‌ها را در اختیار جوانان قرار دهند، گفت: از جوانان خواهش می‌کنم که
سعه صدر داشته باشند و مشکلات و کاستی‌ها را با توانمندی‌های خود از میان بردارند.

این مطلب را به اشتراک بگذار