مديرکل امور اجتماعي استانداري البرز فعال شدن کارگروه «سلامت و امنيت غذايي» را مهمترين برنامه‌های اين اداره کل برشمرد و بر ضرورت همکاري تمامی دستگاه‌ها تأکيد کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حميد رضا عسگري در نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذا در استان افزود: فلسفه وجودي اين کارگروه حفظ محيط زيست و بهداشت محيط و سلامت مردم است.
وي يادآور شد: يکي از برنامه‌های اين کارگروه «ساماندهي روز بازارهاي استان ظرف يک ماه» است که به عنوان نخستين مصوبه در دستور کار قرار می‌گيرد.
مديرکل امور اجتماعي استانداري البرز همچنين ايجاد زيرساخت‌های آبفا در شهر جديد هشتگرد، نظارت بر فرايند آبياري مزارع کشاورزي به عنوان اقدام‌های پيشگيرانه در حوزه سلامت محيط و امنيت غذا را از ديگر مصوبات اين جلسه برشمرد.
وی اضافه کرد: پيگيري قضايي روند برخورد با خاطيان در خصوص آبياري زمين کشاورزي با آب فاضلاب، پيگيري جدي برای نمونه برداري از آب آشامیدنی توسط معاونت شبکه بهداشت و محيط زيست در زمان بندي مشخص و ارائه گزارش به کارگروه، مکاتبه با بخشداري‌ها برای رسيدگي و پوشش آبفاي روستايي برای تأمين سلامت آب، نظارت بر عرضه مايحتاج عمومي مردم نيز از ديگر مصوبات
اين جلسه بود.
مديرکل امور اجتماعي استانداري البرز اظهار اميدواري کرد فعال شدن «کارگروه سلامت و امنيت غذايي» استان، سياست‌های بهداشت و سلامت، با همکاري و هماهنگي دستگاه‌ها عملياتي شود.
استان البرز ميزبان 5 تن از برترين استادان وب دنيا
گروه بين المللي سادنا به عنوان يکي از مجرب ترين هولدينگ‌های فعال در زمينه برگزاري کنفرانس ها، همايش‌های ملي و بين المللي با همکاري شهرداري کرج، نخستین کنفرانس بين المللي بازاريابي اينترنتي، اقتصاد و گردشگري شهري را برگزار می‌کند.
اين کنفرانس که 25 مرداد ماه سال جاري برگزار می شود بر پايه مباحثي همچون بازاريابي و تجارت الکترونيک، توسعه کسب و کار و کارآفريني اينترنتي، ايجاد تجارت بين المللي و بهينه سازي وب سايت و… خواهد بود.
در این کنفرانس، مديران عامل، مديران ارشد بازرگاني، مقامات دولتي، مديران روابط عمومي و کارشناسان فروش حضور خواهند داشت.
گفتنی است، برای ثبت نام و اطلاعات بيشتر در خصوص اين کنفرانس به آدرس‌های www.SadenaConference.com و www.SadenaEvent.com مراجعه کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر