مدیرکل امور اجتماعی استانداری خبر داد ارتقای ضریب سلامت و امنیت غذایی اولویت مسئولان استان البرز

مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز فعال شدن کارگروه «سلامت و امنیت غذایی» را مهمترین برنامه‌های این اداره کل برشمرد و بر ضرورت همکاری تمامی دستگاه‌ها تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی استانداری البرز، حمید رضا عسگری در نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذا در استان افزود: فلسفه وجودی این کارگروه حفظ محیط زیست و بهداشت محیط و سلامت مردم است.
وی یادآور شد: یکی از برنامه‌های این کارگروه «ساماندهی روز بازارهای استان ظرف یک ماه» است که به عنوان نخستین مصوبه در دستور کار قرار می‌گیرد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز همچنین ایجاد زیرساخت‌های آبفا در شهر جدید هشتگرد، نظارت بر فرایند آبیاری مزارع کشاورزی به عنوان اقدام‌های پیشگیرانه در حوزه سلامت محیط و امنیت غذا را از دیگر مصوبات این جلسه برشمرد.
وی اضافه کرد: پیگیری قضایی روند برخورد با خاطیان در خصوص آبیاری زمین کشاورزی با آب فاضلاب، پیگیری جدی برای نمونه برداری از آب آشامیدنی توسط معاونت شبکه بهداشت و محیط زیست در زمان بندی مشخص و ارائه گزارش به کارگروه، مکاتبه با بخشداری‌ها برای رسیدگی و پوشش آبفای روستایی برای تأمین سلامت آب، نظارت بر عرضه مایحتاج عمومی مردم نیز از دیگر مصوبات
این جلسه بود.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری البرز اظهار امیدواری کرد فعال شدن «کارگروه سلامت و امنیت غذایی» استان، سیاست‌های بهداشت و سلامت، با همکاری و هماهنگی دستگاه‌ها عملیاتی شود.
استان البرز میزبان ۵ تن از برترین استادان وب دنیا
گروه بین المللی سادنا به عنوان یکی از مجرب ترین هولدینگ‌های فعال در زمینه برگزاری کنفرانس ها، همایش‌های ملی و بین المللی با همکاری شهرداری کرج، نخستین کنفرانس بین المللی بازاریابی اینترنتی، اقتصاد و گردشگری شهری را برگزار می‌کند.
این کنفرانس که ۲۵ مرداد ماه سال جاری برگزار می شود بر پایه مباحثی همچون بازاریابی و تجارت الکترونیک، توسعه کسب و کار و کارآفرینی اینترنتی، ایجاد تجارت بین المللی و بهینه سازی وب سایت و… خواهد بود.
در این کنفرانس، مدیران عامل، مدیران ارشد بازرگانی، مقامات دولتی، مدیران روابط عمومی و کارشناسان فروش حضور خواهند داشت.
گفتنی است، برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر در خصوص این کنفرانس به آدرس‌های www.SadenaConference.com و www.SadenaEvent.com مراجعه کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار