متأسفانه در ‌سال هاي گذشته به دليل برخي مشكلات از جمله كمبود منابع مالي، عمليات اجرايي طرح‌هاي ورزشي در اين استان متوقف شده بود كه اميدواريم با تلاش و همكاري ساير دستگاه‌هاي اجرايي بتوانيم آنها را به سرانجام برسانيم.
رضا گل محمدي مديركل ورزش و جوانان البرز كه در اولين جلسه شوراي عالي ورزش استان البرز با حضور محمود گودرزي وزير ورزش و جوانان، طاهري استاندار البرز، كوليوند نماينده مردم كرج در مجلس شوراي اسلامي و جمعي از مديران و مسئولان در سالن استانداري البرز سخن مي‌گفت، تاكيد كرد: كمبود بودجه واقعيتي انكار ناپذير است، اما اعتقاد دارم كه با برنامه‌ريزي درست، هدفمند و مديريت صحيح منابع مي‌توان از اعتبارات موجود نيز بخوبي استفاده كرد و اقدامات قابل توجهي را در استان انجام داد.
گل محمدي تصريح كرد: با توجه به منابع و امكانات موجود و همچنين برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته در سال جاري بين 7 تا 10 پروژه ورزشي در البرز به بهره‌برداري خواهد رسيد.
وي اظهار داشت: هدف از تشكيل شوراي عالي ورزش البرز بررسي مشكلات، موانع، راه‌هاي توسعه فعاليت‌هاي ورزشي و همچنين جلوگيري از انجام فعاليت‌هاي موازي در دستگاه‌هاي مختلف است كه اميدوارم وزير ورزش و استاندار البرز نگاه ويژه‌اي به ورزش استان داشته باشند.
مدير كل ورزش و جوانان البرز همچنين با بيان اينكه بانوان ورزشكار در اين استان با مشكلاتي از قبيل كمبود فضاهاي ورزشي و سالن‌هاي اختصاصي مواجه هستند، خواستار توجه به ورزش بانوان شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر