مدیرکل ورزش و جوانان البرز تأکید کرد تلاش برای تکمیل طرح‌های ورزشی نیمه‌تمام در سال جاری

متأسفانه در ‌سال های گذشته به دلیل برخی مشکلات از جمله کمبود منابع مالی، عملیات اجرایی طرح‌های ورزشی در این استان متوقف شده بود که امیدواریم با تلاش و همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی بتوانیم آنها را به سرانجام برسانیم.
رضا گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان البرز که در اولین جلسه شورای عالی ورزش استان البرز با حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، طاهری استاندار البرز، کولیوند نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران و مسئولان در سالن استانداری البرز سخن می‌گفت، تاکید کرد: کمبود بودجه واقعیتی انکار ناپذیر است، اما اعتقاد دارم که با برنامه‌ریزی درست، هدفمند و مدیریت صحیح منابع می‌توان از اعتبارات موجود نیز بخوبی استفاده کرد و اقدامات قابل توجهی را در استان انجام داد.
گل محمدی تصریح کرد: با توجه به منابع و امکانات موجود و همچنین برنامه ریزی‌های صورت گرفته در سال جاری بین ۷ تا ۱۰ پروژه ورزشی در البرز به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی اظهار داشت: هدف از تشکیل شورای عالی ورزش البرز بررسی مشکلات، موانع، راه‌های توسعه فعالیت‌های ورزشی و همچنین جلوگیری از انجام فعالیت‌های موازی در دستگاه‌های مختلف است که امیدوارم وزیر ورزش و استاندار البرز نگاه ویژه‌ای به ورزش استان داشته باشند.
مدیر کل ورزش و جوانان البرز همچنین با بیان اینکه بانوان ورزشکار در این استان با مشکلاتی از قبیل کمبود فضاهای ورزشی و سالن‌های اختصاصی مواجه هستند، خواستار توجه به ورزش بانوان شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار