مديرعامل گروه خودروسازي سايپا تأكيد كرد مبناي كار و هدف سايپا رضايت و تأمين خواسته‌هاي مشتري است

رضايت و برآورده كردن خواسته‌هاي مشتري، مبناي تحق اهداف بلند مدت گروه خودرو‌سازي سايپاست و تلاش اصلي اين است كه در ارائه خدمات با انتظارات مشتريان همگام شويم.
مهندس سعيد مدني، مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با بیان این مطلب در بازديد از مركز تماس مشتريان گروه سايپا در شركت سايپا يدك ادامه داد: يكي از مواردي كه بايد در ارتباط با مشتري رعايت شود، پيگيري خواسته مشتري و اطلاع‌‌رساني‌ بموقع و مستمر درباره روند رسيدگي به خواست مشتريان است.
وي با اشاره به ضرورت سرعت در پاسخگويي به پرونده‌هاي مشتريان اظهار داشت: علاوه بر سرعت بخشيدن به پيگيري خواسته‌هاي مشتري، رعايت احترام در برخورد با مشتريان بايد مورد توجه قرار گيرد كه براي تحقق اين نياز با به روز رساني و آموزش پرسنل مي‌توان به اين هدف دست يافت.
مهندس مدني با تأكيد براينكه برخورد مناسب و تكريم مشتريان به‌طور قطع در انعكاس مسائل و مشكلات كيفي محصولات نيز تأثير بسزايي دارد، گفت: در مجموعه سايپا، مشتري با ارزش‌ترين فرد است بنابراين بايد احترام مشتريان به‌طور كامل رعايت شود و در زمان دريافت خدمات گارانتي و وارانتي، بهترين امكانات را براي مشتريان فراهم كرد تا مشتري همواره خاطره خوبي از خدمات سايپا به ياد داشته باشد.
مديرعامل گروه خودروسازي سايپا با بيان اينكه برنامه‌‌ريزي‌ها در سايپا بر مبناي خواست مشتري است، تصریح کرد: تمام تلاش ما در گروه خودروسازي سايپا بر اين است در تمام مراحل توليد و ارائه خدمات بتوانيم نهايت رضايت مشتري را جلب كنيم.
مهندس مدني با اشاره به نقش مفيد و مؤثر كاركنان سايپايدك در افزايش رضايت مشتريان، تلاش هرچه بيشتر در اين زمينه را خواستار شد و افزود: آموزش كاركنان در زمينه تكريم مشتري و رفتار محترمانه كاركنان امور مشتريان و مركز تماس با مشتريان، مهمترين اولويت ما در سياستگذاري حوزه خدمات پس از فروش است كه بايد همواره مورد توجه جدي
قرار گيرد.
در حاشیه بازديد مهندس مدني از سايپا يدك و مركز تماس مشتريان كه با حضور مهندس وحيدزاده مديرعامل سايپايدك انجام شد، مدير امور مشتريان سايپا يدك گزارش مفصلي از روند رسيدگي به درخواست‌هاي مشتريان به مديرعامل سايپا ارائه كرد. همچنين مديرعامل سايپا به تعدادي از تماس‌هاي تلفني مشتريان و مراجعان حضوري پاسخ داد و دستور ويژه‌اي درباره اصلاح فرايندها و رسيدگي به شكايات مشتريان گروه خودروسازي سايپا ابلاغ كرد.
همكاري سايپا و صنايع آلمان در زمينه موتورهاي كم‌مصرف و سوخت پاك
در تحول ديگري هيأت اقتصادي، تجاري آلمان و عضو شركت‌هاي انجمن خاورميانه و نزديك آلمان (نموف) در نشستي با مهندس مدني مدير عامل گروه خودرو‌سازي سايپا، شرايط همكاري و برنامه‌هاي مشترك آینده را مورد بررسي قرار دادند. مدير عامل گروه خودروسازي سايپا با اشاره به سابقه همكاري بيش از يك قرن ايران با كشور آلمان در زمينه ماشين‌آلات صنعتي گفت: با توجه به داشتن علايق ملي و ميهني به ملت آلمان و جايگاه فني و اقتصادي مناسب در دنيا، روابط اقتصادي، تجاري با كشور آلمان از اولويت‌هاي گروه سايپا محسوب مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: اميدواريم در شرايط تحريم‌هاي سياسي، تا جايي كه محدوديتي براي طرفين ايجاد نكند، همكاري دوجانبه خوبي داشته باشيم. مدنی افزود: سرمايه‌گذاري در ايران با توجه به بازارهاي مناسبي كه در كشور ايران وكشورهاي همسايه ايران وجود دارد داراي توجيه اقتصادي است و به معنايي ديگر ايران پلي است براي توسعه تجارت در كشورهاي توسعه‌نيافته‌اي كه زير ساخت‌هاي مناسبي در حوزه صنعت خودرو ندارند.
مديرعامل گروه خودرو‌سازي سايپا اظهار داشت: صادرات محصولات گروه خودرو‌سازي سايپا براي كشورهاي منطقه راهگشاست بنابراین با در نظر گرفتن اين نكته كه دستمزد نيروي كار در ايران كمتر از چين است و همچنين برخورداري از انرژي ارزان و داشتن زيرساخت‌هاي كافي، برای سرمايه‌گذاري خارجي مناسب است. مهندس مدني تصريح كرد: كشور ايران مي‌تواند تأمين‌كننده بسياري از قطعات صنعتي براي بازارهاي منطقه باشد و حتي با وجود تحريم‌ها و محدوديت‌هاي موجود با توجه به تجارب به دست آمده ادامه همكاري‌ها امكانپذير است.
وي خاطرنشان كرد: در حال حاضر شركت‌هايي كه با گروه خودرو‌سازي سايپا همكاري لازم را دارند، زمان بعد از تحريم‌ها در اولويت همكاري با ما قرار خواهند گرفت.
مديرعامل گروه سايپا به راهگشا بودن صنعت آلمان اشاره کرد و گفت: صنايع آلمان مي‌توانند به زنجيره تأمين قطعات و صنعت خودروسازي ما كمك كنند و علاقه‌منديم بين صنعت قطعه‌سازي و خودرو‌سازي سايپا و آلمان ارتباط خوب و مؤثري ايجاد شود و در اين راه گام‌هاي خوبي برداشته ايم.
وي يادآور شد: با در نظرگرفتن الزامات قانوني در سبد سوخت و كاهش آلايندگي در ايران، به دنبال سوخت پاك و موتورهاي كم‌مصرف هستيم كه اميدواريم با همكاري دوجانبه بين صنعت ايران و آلمان صورت پذيرد.
مهندس مدني به حضور رقباي خودروساز چيني و امريكايي در بازار ايران اشاره كرد و افزود: كشورهاي اروپايي بايد شرايط را درك كنند و با توجه به حضور رقباي سرسخت، روند روابط با ايران را در حوزه صنعت و تجارت تسريع بخشند.
در ادامه اين نشست «دامن»، رئيس و نماينده هيأت بلند‌پايه آلماني گفت: در حال حاضر ما به عنوان نماينده شركت‌هاي آلماني سال‌هاست با كشور ايران همكاري ديرينه داريم و به لحاظ شناخت فني و فرهنگي بين دو طرف، خيلي خوب مي‌توانيم با هم همكاري داشته باشيم. وي افزود: در ‌سال‌هاي اخير به دليل تحريم‌ها يكسري مشكلات به‌وجودآمده و وقتي آمارهاي موجود درباره حجم تجارت ايران و آلمان را بررسي مي‌كنيم، مي‌بينم روند نزولي داشته و اميدواريم وضع سياسي بهتر شود، به همين خاطر مي‌خواهيم در ايران از شروع بهبود روند گفت‌وگو‌هاي سياسي، فعاليت و همكاري مناسبي را آغاز كنيم.
نماينده هيأت آلماني به ادامه همكاري‌ها با ايران اشاره كرد و افزود: كشور آلمان در حوزه صنعت خودرو مي‌تواند سرمايه‌گذاري مناسبي در صنعت خودرو‌سازي ايران داشته باشد و با توجه به اينكه صادرات از طريق كشور ايران به لحاظ دستيابي مناسب به بازارهاي منطقه راحت‌تر است، بنابراین فعال كردن بخش صادرات از اولويت‌هاي كاري ما خواهد بود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر