مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد عنوان کرد حمایت از سرمایه‌گذاران در شهر جدید هشتگرد

طرح سرمایه‌گذاری برد- برد زمینه‌ساز تحولی چشمگیر در عمران و اقتصاد استان البرز خواهد شد بنابراین شرکت عمران شهرجدید هشتگرد نیز نه تنها از سرمایه‌گذاران استقبال می‌کند بلکه حمایت از آنان را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.
محمدرضا توکلی، مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید هشتگرد با بیان این مطلب افزود: به صاحبان سرمایه و عموم مردم اعلام می‌کنم که شهر جدید هشتگرد با قابلیت‌ها و مزیت‌های فراوان از آینده درخشانی برخوردار است و هرگونه سرمایه‌گذاری در این شهر حتی در کوتاه مدت نیز جواب خواهد داد.
وی با یادآوری اینکه شرکت عمران شهر جدید هشتگرد با چند طرح در فرصت سرمایه‌گذاری برد- برد مشارکت دارد، گفت: این شهر در آینده نزدیک به دومین شهر پرجمعیت استان البرز بعد از کرج تبدیل می‌شود، همانگونه که طبق برآورد کارشناسان و مشاوران، این شهر جمعیتی بالغ بر ۶۷۰ هزار نفر را در خود جای خواهد داد.
مهندس توکلی با تأکید براینکه هدف این شرکت ساختمان‌سازی نیست بلکه شهرسازی است، افزود: شهر جدید هشتگرد با جمعیت انبوه به انواع و اقسام خدمات نیاز دارد، بنابراین از همه اعم از سرمایه گذار، تولیدکننده و ارائه دهنده خدمات دعوت به مشارکت و همکاری در این شهر می‌کنیم و آنان اطمینان داشته باشند که از هیچ کمک و حمایتی دریغ نخواهیم کرد.
وی راه‌اندازی قطار شهری کرج – هشتگرد را تحول مهمی برای شهر جدید هشتگرد دانست و گفت: با برنامه ریزهای صورت گرفته بهره‌برداری آزمایشی قطار شهری کرج – هشتگرد در دهه فجر امسال آغاز خواهد شد و با دسترسی به سیستم حمل و نقل سریع ریلی جذابیت سکونت در این شهر بیش از پیش افزایش می‌یابد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد توکلی تأکید کرد: زندگی در دل طبیعت پاک شهر جدید هشتگرد به دور از آلودگی‌های صوتی و تنفسی نعمت بزرگی است که باید قدر آن را دانست بنابراین سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های بکر این شهر هم به سرمایه و هم به عمر خود و خانواده‌هایتان فزونی می‌بخشد.

این مطلب را به اشتراک بگذار