طرح سرمايه‌گذاري برد- برد زمينه‌ساز تحولي چشمگير در عمران و اقتصاد استان البرز خواهد شد بنابراين شركت عمران شهرجديد هشتگرد نيز نه تنها از سرمايه‌گذاران استقبال مي‌كند بلكه حمايت از آنان را در اولويت برنامه‌هاي خود قرار داده است.
محمدرضا توكلي، مديرعامل شركت عمران شهرجديد هشتگرد با بيان اين مطلب افزود: به صاحبان سرمايه و عموم مردم اعلام مي‌كنم كه شهر جديد هشتگرد با قابليت‌ها و مزيت‌هاي فراوان از آينده درخشاني برخوردار است و هرگونه سرمايه‌گذاري در اين شهر حتي در كوتاه مدت نيز جواب خواهد داد.
وي با يادآوري اينكه شركت عمران شهر جديد هشتگرد با چند طرح در فرصت سرمايه‌گذاري برد- برد مشاركت دارد، گفت: اين شهر در آينده نزديك به دومين شهر پرجمعيت استان البرز بعد از كرج تبديل مي‌شود، همانگونه كه طبق برآورد كارشناسان و مشاوران، اين شهر جمعيتي بالغ بر 670 هزار نفر را در خود جاي خواهد داد.
مهندس توكلي با تأكيد براينكه هدف اين شركت ساختمان‌سازي نيست بلكه شهرسازي است، افزود: شهر جديد هشتگرد با جمعيت انبوه به انواع و اقسام خدمات نياز دارد، بنابراين از همه اعم از سرمايه گذار، توليدكننده و ارائه دهنده خدمات دعوت به مشاركت و همكاري در اين شهر مي‌كنيم و آنان اطمينان داشته باشند كه از هيچ كمك و حمايتي دريغ نخواهيم كرد.
وي راه‌اندازي قطار شهري كرج – هشتگرد را تحول مهمي براي شهر جديد هشتگرد دانست و گفت: با برنامه ريزهاي صورت گرفته بهره‌برداري آزمايشي قطار شهري كرج – هشتگرد در دهه فجر امسال آغاز خواهد شد و با دسترسي به سيستم حمل و نقل سريع ريلي جذابيت سكونت در اين شهر بيش از پيش افزايش مي‌يابد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد توكلي تأكيد كرد: زندگي در دل طبيعت پاك شهر جديد هشتگرد به دور از آلودگي‌هاي صوتي و تنفسي نعمت بزرگي است كه بايد قدر آن را دانست بنابراين سرمايه‌گذاري در فعاليت‌هاي بكر اين شهر هم به سرمايه و هم به عمر خود و خانواده‌هايتان فزوني مي‌بخشد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر