مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۱ واحد توليدي و صنعتي در اين استان به بهره‌برداري رسيده است.
گودرز رضايي افزود: اين واحدها با اشتغال‌زايي ۶۷۸ نفر و سرمايه‌گذاري يك هزار و 137ميليارد ريال در شهرك‌هاي صنعتي دولتي استان البرز به بهره‌برداري رسیده است.
وي يادآور شد: استان البرز داراي دو شهرك صنعتي دولتي به نام‌هاي شهرك صنعتي اشتهارد و شهرك صنعتي نظرآباد و يك ناحيه صنعتي دولتي به نام شهرك صنعتي كوثر است.
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز همچنين تعيين تكليف زمين‌هاي راكد شهرك‌ها و نواحي صنعتي را به عنوان يكي از مهمترين وظايف شركت‌هاي استاني مورد تأکید قرار داد.
رضايي افزود: در راستاي اجراي تكاليف قراردادي و انجام نشدن آنها از ناحيه برخي از متقاضيان، (مستند به فصل (و) قراردادهاي طرح تيپ حقوقي انتفاعي در 11 ماه گذشته، ۱۶ هكتار از زمين‌هاي راكد در شهرك‌هاي صنعتي استان البرز آزاد شده است.
وي خاطرنشان كرد: بر اساس شاخص‌هاي شهرك‌ها و نواحي صنعتي، اين شركت درباره میزان زمين‌هاي آزاد شده حاصل از فسخ قراردادهاي راكد در 11 ماه گذشته با 300 درصد رشد مواجه بوده است.
مديرعامل شركت شهرك‌هاي صنعتي البرز در بخش ديگري از سخنانش تصریح کرد: 6ميليارد ريال تسهيلات از محل كمك‌هاي فني و اعتباري برای طرح كمك به نوسازي و تجديد ساختار صنايع به واحدهاي صنعتي كوچك و متوسط غيردولتي مستقر در شهرك‌ها و نواحي صنعتي اختصاص يافته است. رضايي افزود: در 11 ماه گذشته بيش از 50 طرح صنعتي متقاضيان استفاده از تسهيلات بررسي شده و از بين آنها با درخواست اعطاي تسهيلات واحد توليدي و صنعتي به میزان 6 ميليارد ريال اعتبار موافقت شده است.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر