مدیرعامل شرکت سایپادیزل اعلام کرد رشد بی‌سابقه سایپادیزل در تولید و فروش

مدیرعامل شرکت سایپادیزل اعلام کرد رشد بی‌سابقه سایپادیزل در تولید و فروش

شرکت سایپادیزل توانست در ۹ ماه سال جاری با هدف‌گذاری مناسب و بهره‌گیری از شرایط بازار خودروهای تجاری، رشد بی‌سابقه‌ای را در ۲ حوزه تولید و فروش تجربه کند.
مهندس تنهاپور، مدیرعامل شرکت سایپا دیزل با بیان این مطلب افزود: شرکت سایپادیزل در ۹ ماه اخیر تیراژ تولید خود را به ۳هزار و ۱۸۷ دستگاه انواع کامیون و کامیونت رساند که این میزان تولید در قیاس با مدت مشابه سال قبل رشد ۳۱۱ درصدی را نشان می‌دهد.
وی با یادآوری اینکه شرکت سایپادیزل در ماه‌های اخیر توانسته است از تعداد کل تولید سال ۹۲ عبور کندد، ادامه داد: میزان تولید ۹ ماه امسال نسبت به مجموع تولید سال ۹۲ به میزان ۲۳۶ درصد رشد داشته است.
تنهاپور همچنین با اشاره به برنامه‌ریزی صورت گرفته به‌منظور تناسب عرضه و تقاضا در شرکت سایپادیزل خاطرنشان کرد: با تحرک کم نظیر حوزه‌های بازاریابی و فروش، این شرکت توانست تا پایان آذرماه، تعداد ۳هزار و ۱۷۳ دستگاه انواع محصولات خود را به‌طور قطعی به مشتریان تحویل دهد.
وی تاکید کرد: این میزان فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۴۱۲ درصد و نسبت به کل فروش سال گذشته ۲۰۴ درصد رشد را نشان می‌دهد، ضمن اینکه، این شرکت ۲ هزار و ۵۰۰ دستگاه انواع محصولات خود را در سال جاری پیش فروش کرده است که بر مبنای برنامه تولید، در ماه‌های آینده، به تدریج تحویل مشتریان خواهد شد.
مدیرعامل سایپادیزل همچنین رقم فروش ۹ ماه امسال این شرکت را در مقایسه با دوره‌های مشابه ۳ سال گذشته بی‌سابقه عنوان کرد و گفت: در این مدت، حجم ریالی فروش شرکت نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۴۷۷ درصد رشد یافته است و همچنین این میزان نسبت به حجم ریالی فروش کل سال ۹۲، بیانگر افزایشی معادل با ۲۲۸ درصد است. مهندس تنهاپور ابراز امیدواری کرد: روند افزایش تولید و فروش شرکت سایپادیزل در سال جاری و سال آینده نیز ادامه یابد.
وی، بهبود شرایط عمومی سایپادیزل را مرهون تلاش‌ها و مسئولیت‌پذیری تمامی کارکنان دانست و گفت: همکاری مجموعه نیروی انسانی و تلاش آنان در تغییر شرایط نامطلوب گذشته موجب شد سایپادیزل به ثبات و آرامش مورد نظر دست یافته و برای آینده‌ای روشن برنامه‌ریزی کند.

این مطلب را به اشتراک بگذار