مديرعامل شركت سايپاديزل اعلام کرد رشد بي‌سابقه سايپاديزل در توليد و فروش

شركت سايپاديزل توانست در 9 ماه سال جاري با هدف‌گذاري مناسب و بهره‌گيري از شرايط بازار خودروهاي تجاري، رشد بي‌سابقه‌اي را در 2 حوزه توليد و فروش تجربه كند.
مهندس تنهاپور، مديرعامل شركت سايپا ديزل با بیان این مطلب افزود: شركت سايپاديزل در 9 ماه اخير تيراژ توليد خود را به 3هزار و 187 دستگاه انواع كاميون و كاميونت رساند كه اين ميزان توليد در قياس با مدت مشابه سال قبل رشد 311 درصدي را نشان مي‌دهد.
وي با يادآوري اينكه شركت سايپاديزل در ماه‌هاي اخير توانسته است از تعداد كل توليد سال 92 عبور كندد، ادامه داد: ميزان توليد 9 ماه امسال نسبت به مجموع توليد سال 92 به ميزان 236 درصد رشد داشته است.
تنهاپور همچنين با اشاره به برنامه‌ريزي صورت گرفته به‌منظور تناسب عرضه و تقاضا در شركت سايپاديزل خاطرنشان كرد: با تحرك كم نظير حوزه‌هاي بازاريابي و فروش، اين شركت توانست تا پايان آذرماه، تعداد 3هزار و 173 دستگاه انواع محصولات خود را به‌طور قطعي به مشتريان تحويل دهد.
وي تاكيد كرد: اين ميزان فروش نسبت به مدت مشابه سال قبل، 412 درصد و نسبت به كل فروش سال گذشته 204 درصد رشد را نشان مي‌دهد، ضمن اينكه، اين شركت 2 هزار و 500 دستگاه انواع محصولات خود را در سال جاري پيش فروش كرده است كه بر مبناي برنامه توليد، در ماه‌هاي آینده، به تدريج تحويل مشتريان خواهد شد.
مديرعامل سايپاديزل همچنين رقم فروش 9 ماه امسال اين شركت را در مقايسه با دوره‌هاي مشابه 3 سال گذشته بي‌سابقه عنوان كرد و گفت: در اين مدت، حجم ريالي فروش شركت نسبت به زمان مشابه سال گذشته 477 درصد رشد يافته است و همچنين اين ميزان نسبت به حجم ريالي فروش كل سال 92، بيانگر افزايشي معادل با 228 درصد است. مهندس تنهاپور ابراز اميدواري كرد: روند افزايش توليد و فروش شركت سايپاديزل در سال جاري و سال آينده نيز ادامه يابد.
وي، بهبود شرايط عمومي سايپاديزل را مرهون تلاش‌ها و مسئوليت‌پذيري تمامي كاركنان دانست و گفت: همكاري مجموعه نيروي انساني و تلاش آنان در تغيير شرايط نامطلوب گذشته موجب شد سايپاديزل به ثبات و آرامش مورد نظر دست يافته و براي آينده‌اي روشن برنامه‌ريزي كند.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر