مدیرعامل شرکت دارویی سها علت نامعلوم آتش سوزی در کارخانه سهام

بخش فنی کارخانه داروسازی سها شماره ۲ هفته گذشته پیش دچار حریق مختصری شد که بلافاصله به آتش نشانی اطلاع داده شد و تا آمدن عوامل آتش نشانی، کارکنان کارخانه با تجهیزات موجود به مهار اولیه آتش اقدام کردند.
به گزارش ایرنا، شرکت سها دارای ۲سایت داروسازی است که یکی در منطقه وردآورد و دومی که دچار آتش‌سوزی شده بود در منطقه چهارباغ شهرستان ساوجبلاغ استان البرز
واقع است.
علیرضا زهرایی، مدیرعامل شرکت دارویی سها در این باره گفت: متأسفانه تا پیش از رسیدن عوامل آتش نشانی به محل وقوع حادثه، آتش به بخش تولیدی این کارخانه نیز سرایت کرد.
وی ادامه داد: هنوز علت آتش‌سوزی مشخص نیست و در حال حاضر کارشناسان بیمه و آتش نشانی بی‌وقفه پیگیر این حادثه هستند و نتیجه بزودی اعلام می‌شود. مدیرعامل شرکت دارویی سها در مورد فعالیت دوباره کارخانه دارویی سها نیز گفت: با تلاش مسئولان ذیربط درآینده نزدیک این کارخانه فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.
زهرایی با اشاره به اینکه اکنون برآورد میزان خسارت وارده امکانپذیر نیست، یادآور شد: در این حادثه ۵ نفر مصدوم شدند که ۳ نفر آنها به صورت سرپایی و ۲ نفر دیگر نیز به بهداری منتقل شدند که به صورت سطحی آسیب دیده بودند.
گفتنی است، شرکت دارویی سها سالانه بیش از ۸۰۰ میلیون واحد دارویی در اشکال مختلف (قرص، کپسول و شربت) تولید می‌کند و یکی از شرکت‌های مهم تولید دارو
در کشور است.

این مطلب را به اشتراک بگذار