Warning: get_current_user() has been disabled for security reasons in /home/com12313/public_html/wp-content/plugins/mobile-menu/freemius/includes/class-fs-logger.php on line 89
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری: اجرای طرح کمربند سبز کرج متوقف شد - شبکه پذیرش آگهی | شبکه پذیرش آگهی

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری: اجرای طرح کمربند سبز کرج متوقف شد

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری: اجرای طرح کمربند سبز کرج متوقف شد

همکاری نکردن برخی دستگاه‌های اجرایی موجب توقف اجرای طرح کمربند سبز کلانشهر کرج شد. عباس زارع، مدیر عامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری کرج با اعلام این خبر به نام دستگاه اجرایی خاصی اشاره نکرد اما تأکید کرد: اجرای طرح کمربند سبز کرج اواخر سال گذشته آغاز شد که به خاطر همکاری نکردن برخی دستگاه‌ها دوباره متوقف شد. وی افزود: این در حالی است که سازمان پارک‌ها و فضای سبز کرج تلاش فراوانی برای گسترش و ادامه طرح کمربند سبز این کلانشهر انجام داد ولی به علت وجود برخی مشکلات و ناهماهنگی بین دستگاه ها، اکنون روند اجرایی این طرح به‌طور کامل متوقف شده است. زارع با یادآوری اینکه کل فضای سبز کرج شامل باغ‌ها، فضاهای عمومی و خصوصی به حدود ۳ هزار هکتار می‌رسد، گفت: عمده فضای سبز این کلانشهر در مجاورت رودخانه کرج، سرجوب، خلج آباد، کلاک، سرحدآباد، باغ سیب مهرشهر و باغ کوثر است که وجود چنین باغ‌هایی موجب افزایش میزان فضای سبز این کلانشهر شده است.
وی اضافه کرد: براساس طرح تفصیلی می‌توان ۳۵ درصد از کل مساحت باغ‌ها را با تغییر کاربری به واحدهای مسکونی تبدیل کرد اما متأسفانه در برخی موارد، مالکان بیش از حد تعیین شده کاربری را تغییر می‌دهند و دچار تخلف می‌شوند.
زارع با تأکید براینکه شهرداری و سازمان پارک‌ها و فضای سبز در برخورد با متخلفانی که برخی به تغییر کاربری بیش از حد مجاز و قانونی اقدام می‌کنند، اهتمام ویژه‌ای دارد، گفت: امید می‌رود با رفع مشکلات موجود، هرچه سریعتر اجرای طرح کمربند سیز کرج از سر گرفته شود.

این مطلب را به اشتراک بگذار
شبکه پذیرش آگهی