مديرعامل شركت آب و فاضلاب استان البرز در مراسم معارفه معاون جديد بهره برداري اين شركت و سرپرست جديد مديريت آبفاي شهرستان كرج، استفاده مناسب از نیروهای انسانی کارآمد با هدف افزایش بهره وری را ضروری دانست.
وی گفت: يكي از موضوعات مهم پيش روي شركت آبفا، رسيدگي به مساله تورم نيروي انساني است كه به دنبال تحويلگيري بيش از 104 آبرساني خصوصي و شورايي به آبفا تحميل شده و بعضي از آنها از توان تخصصي و حرفه ای بالايي برخوردار نيستند و مي بايست با اتخاذ تدابيري براي ارتقاي توان تخصصي كاركنان و بهبود درجه حرفه اي پرسنل كل شركت اقدام کرد.
مهندس غلامرضا رضايي فر ادامه داد: بايد هنر بكارگيري درست نيروها را داشته باشيم و با كارسنجي اصولي، همه افراد را درگير انجام امور شركت كنيم .
همچنین به روزشدن رسيدگي به حوادث و اتفاقات، نظارت و كنترل مستمر و دقيق بر كيفيت آب توليدي و دستيابي هرچه سريعتر به مزاياي استقرار سامانه تله متري و… را مدنظر قرار دهيم.
وي با معرفي قاسم صالحي به سمت معاون جديد بهره برداري شركت گفت: خدمات و فعاليت هايي كه تاكنون در زمینه بهره برداري انجام شده، قابل تقدير و تشكر است اما انتظار از اين حوزه فراتراز روند گذشته است و توقع داريم معاونت بهره برداري به جايگاه واقعي خود دست يابد. رضايي فر با معرفي
علي مجدي نسب به عنوان سرپرست جديد مديريت آبفاي شهرستان كرج
بيان كرد: مهمترين وظيفه سرپرست جديد آبفاي شهرستان كرج، ايجاد بستر لازم براي تعامل مثبت و مستمر ميان آبفا و ساير مراكز خدماتي و اداري شهرستان است و روشن كردن حساب هاي میان شهرداري ها و آبفا و پيگيري بحث تبصره(3) در شهرها و… از ديگر فعاليتهاي مهمي است كه بايد مورد توجه قرار گيرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر