مدیرعامل آبفای البرز: استفاده مناسب از نیروهای انسانی و افزایش بهره وری ضروری است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان البرز در مراسم معارفه معاون جدید بهره برداری این شرکت و سرپرست جدید مدیریت آبفای شهرستان کرج، استفاده مناسب از نیروهای انسانی کارآمد با هدف افزایش بهره وری را ضروری دانست.
وی گفت: یکی از موضوعات مهم پیش روی شرکت آبفا، رسیدگی به مساله تورم نیروی انسانی است که به دنبال تحویلگیری بیش از ۱۰۴ آبرسانی خصوصی و شورایی به آبفا تحمیل شده و بعضی از آنها از توان تخصصی و حرفه ای بالایی برخوردار نیستند و می بایست با اتخاذ تدابیری برای ارتقای توان تخصصی کارکنان و بهبود درجه حرفه ای پرسنل کل شرکت اقدام کرد.
مهندس غلامرضا رضایی فر ادامه داد: باید هنر بکارگیری درست نیروها را داشته باشیم و با کارسنجی اصولی، همه افراد را درگیر انجام امور شرکت کنیم .
همچنین به روزشدن رسیدگی به حوادث و اتفاقات، نظارت و کنترل مستمر و دقیق بر کیفیت آب تولیدی و دستیابی هرچه سریعتر به مزایای استقرار سامانه تله متری و… را مدنظر قرار دهیم.
وی با معرفی قاسم صالحی به سمت معاون جدید بهره برداری شرکت گفت: خدمات و فعالیت هایی که تاکنون در زمینه بهره برداری انجام شده، قابل تقدیر و تشکر است اما انتظار از این حوزه فراتراز روند گذشته است و توقع داریم معاونت بهره برداری به جایگاه واقعی خود دست یابد. رضایی فر با معرفی
علی مجدی نسب به عنوان سرپرست جدید مدیریت آبفای شهرستان کرج
بیان کرد: مهمترین وظیفه سرپرست جدید آبفای شهرستان کرج، ایجاد بستر لازم برای تعامل مثبت و مستمر میان آبفا و سایر مراکز خدماتی و اداری شهرستان است و روشن کردن حساب های میان شهرداری ها و آبفا و پیگیری بحث تبصره(۳) در شهرها و… از دیگر فعالیتهای مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

این مطلب را به اشتراک بگذار