مؤسسه مالی و اعتباری کوثر مجوز رسمی از بانک مرکزی دریافت کرد

مؤسسه مالی و اعتباری کوثر  مجوز رسمی از  بانک مرکزی دریافت کرد

مدیر مؤسسه مالی و اعتباری کوثر استان البرز گفت: همزمان با فرخنده سالگرد سی و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، بانک مرکزی مجوز رسمی فعالیت این مؤسسه را صادر و ابلاغ کرد.
تیمور کشاورز افزود: باوجود اینکه از آغاز فعالیت این مؤسسه تنها کمتر از سه سال می گذرد اما موفق شد با تکمیل تشریفات اداری و قانونی،‌ مجوز فعالیت خود را با نام «مؤسسه اعتباری کوثر مرکزی» از بانک مرکزی دریافت کند.
وی، رعایت دقیق ضوابط و مقررات قانونی، تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق و منافع مشتریان را از هدف های اصلی و اولویت های این مؤسسه برشمرد و تأکید کرد: این مؤسسه مالی از همان ابتدا صداقت و رو راستی با افکار عمومی و مشتریان را بالاترین سرمایه و پشتوانه خود قرار داده است، از این رو از همگان درخواست
می کند که برای پی بردن به صدق گفتار و کردار این مؤسسه، می توانند با مراجعه به سایت بانک مرکزی، مجوز رسمی این مؤسسه را مشاهده کنند. وی گفت: این درحالی است که برخی مؤسسه های مالی برغم گذشت سال ها و دهه ها از فعالیت آنها و باوجود تبلیغات و سر و صدای فراوان و حتی اعلام غیر واقعی اخذ مجوز از سوی بانک مرکزی، هنوز نتوانسته اند این مجوز را دریافت کنند.
مدیر مؤسسه مالی و اعتباری کوثر استان البرز با اشاره به پذیرش این مؤسسه در فرابورس و افزایش سرمایه آن به سه هزار میلیارد ریال خاطرنشان کرد:
با توجه به برنامه ریزی ها و تدوین چشم انداز، آنچه قابل پیش بینی است این است که مؤسسه اعتباری کوثر در سال ۱۳۹۵ در زمره پنج بانک خصوصی برتر کشور خواهد بود.
کشاورز با تأکید بر اهمیت و ظرفیت های استان یادآور شد: مؤسسه مالی اعتباری کوثر فعالیت خود را از اواخر سال ۱۳۸۹ در کشور آغاز کرد و کمتر از یک سال بعد یعنی در آبان ماه سال ۱۳۹۰ فعالیت و خدمات مالی این مؤسسه در البرز نیز شروع شد.
وی اظهار داشت: این مؤسسه تنها در یک سال اخیر تعداد شعبه های خود در البرز را از ۱۰ به ۲۰ شعبه افزایش داده و شمار مشتریان این مؤسسه نیز از ۳۴هزار به ۱۲۸ هزار یعنی چهار برابر بیشتر شده است.
مدیر مؤسسه مالی و اعتباری کوثر استان در پایان با ابراز امیدواری نسبت به پیوستن این مؤسسه به شبکه شتاب کشور در سال آینده، افزود: مقدمات و
برنامه ریزی ها به همین منظور در حال انجام است و همه مشتریان این مؤسسه از هم اکنون نیز می توانند از سامانه های خودپرداز بانک های ملت و سپه استفاده کنند.

این مطلب را به اشتراک بگذار