کشف ۱۳۲ کیلوگرم مواد مخدر در کرج

مأموران انتظامی کرج با انجام چندین روز فعالیت اطلاعاتی موفق به کشف ۱۳۲ کیلوگرم تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی شدند.
سرهنگ سیدحسین سیدحقیقی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهارداشت: در راستای طرح مبارزه با مواد مخدر در شهرستان کرج مأموران انتظامی کلانتری ۴۲ شهرک ناز با انجام تحقیقات جامع و مبسوط موفق به شناسایی ۲نفر از قاچاقچیان مواد مخدر در کرج به هویت‌های «ح-ت» و «ف-ت» شدند.
وی ادامه داد: مأموران با صرف یک هفته کار اطلاعاتی و کنترل نامحسوس موفق به شناسایی محل دپوی مواد مخدر شدند و سرانجام در نوزدهم آذرماه سال جاری با حصول اطمینان از انتقال مواد مخدر به مخفیگاه متهمان در ساعات اولیه بامداد با مجوز قضایی و رعایت موازین شرعی و قانونی طی یک عملیات ضربتی وارد محل مورد نظر شدند.
سرهنگ سیدحقیقی با اشاره به دستگیری متهمان در لحظات اولیه ورود مأموران به مخفیگاه آنان درباره کشفیات حاصله از این عملیات اظهار داشت: با بازرسی‌های فنی صورت گرفته از محل متهمان، مأموران موفق به کشف ۱۳۲ کیلوگرم تریاک که به صورت ماهرانه‌ای در یکی از اتاق‌ها جاسازی شده بود، شدند.
وی در ادامه افزود: دراین بازرسی و عملیات یک قبضه اسلحه برنو، یک قبضه اسلحه کمری شاه کش، یک عدد دستبند فلزی، یک عدد خشاب خالی، ۱۰ عدد تیر جنگی و ۲عدد قمه در مخفیگاه متهمان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان کرج اظهارداشت: یکی از متهمان دستگیر شده به هویت «ح-ت» دارای ۵ فقره سابقه کیفری درباره مواد مخدر و
۲ فقره سابقه دیگر در رابطه با جعل اسناد و درگیری است و از اراذل و اوباش منطقه است.
در پایان پرونده تشکیل شده به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار