مأموران انتظامي كرج با انجام چندين روز فعاليت اطلاعاتي موفق به كشف 132 كيلوگرم ترياك و دستگیری 2 قاچاقچي شدند.
سرهنگ سيدحسين سيدحقيقي، فرمانده انتظامي شهرستان كرج اظهارداشت: در راستاي طرح مبارزه با مواد مخدر در شهرستان كرج مأموران انتظامي كلانتري 42 شهرك ناز با انجام تحقيقات جامع و مبسوط موفق به شناسايي 2نفر از قاچاقچيان مواد مخدر در كرج به هويت‌هاي «ح-ت» و «ف-ت» شدند.
وي ادامه داد: مأموران با صرف یک هفته کار اطلاعاتی و کنترل نامحسوس موفق به شناسايي محل دپوي مواد مخدر شدند و سرانجام در نوزدهم آذرماه سال جاري با حصول اطمينان از انتقال مواد مخدر به مخفيگاه متهمان در ساعات اوليه بامداد با مجوز قضايي و رعايت موازين شرعي و قانوني طي يك عمليات ضربتي وارد محل مورد نظر شدند.
سرهنگ سيدحقيقي با اشاره به دستگيري متهمان در لحظات اوليه ورود مأموران به مخفيگاه آنان درباره كشفيات حاصله از اين عمليات اظهار داشت: با بازرسي‌هاي فني صورت گرفته از محل متهمان، مأموران موفق به كشف 132 كيلوگرم ترياك كه به صورت ماهرانه‌اي در يكي از اتاق‌ها جاسازي شده بود، شدند.
وي در ادامه افزود: دراین بازرسی و عملیات يك قبضه اسلحه برنو، يك قبضه اسلحه كمري شاه كش، يك عدد دستبند فلزي، يك عدد خشاب خالي، 10 عدد تير جنگي و 2عدد قمه در مخفيگاه متهمان کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامي شهرستان كرج اظهارداشت: يكي از متهمان دستگير شده به هويت «ح-ت» داراي 5 فقره سابقه كيفري درباره مواد مخدر و
2 فقره سابقه ديگر در رابطه با جعل اسناد و درگيري است و از اراذل و اوباش منطقه است.
در پايان پرونده تشکیل شده به همراه متهمان برای سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر