فرمانده نيروي انتظامي استان البرز از دستگيري دو شرور که چند روز پيش در مهرشهر کرج پسر 13‌ساله‌اي را به گروگان گرفته بودند، خبر داد.
کامراني صالح گفت: ساعت 15 يکشنبه اول آذر ماه جاری 2شرور با يک خودرو پرايد، پوريا نوجوان 13‌ساله را که در مسير بازگشت از مدرسه به خانه بود در مهرشهر کرج ربودند.
وي افزود: اين شرورهای 22 و 24‌ساله که براي آزادي پوريا از خانواده وي درخواست يک هزار سکه بهار آزادي کرده بودند، بعد از چند مرحله جا به جايي در استان و حتي عزيمت به شمال کشور در اقدام هوشمندانه و بموقع مأموران انتظامي در کمتر از 40 ساعت دستگير شدند.
کامراني صالح ادامه داد: اين گروگانگيري از طريق تماس با فوريت‌هاي پليسي 110 به اطلاع مأموران رسيد که تيم‌هاي مجرب تحقيقاتي و عملياتي پليس آگاهي استان، پيگيري خود را آغاز کردند. وي تصریح کرد: بعد از بررسي‌هاي اوليه مشخص شد اين 2 گروگانگير، پوريا را در راه برگشت از مدرسه به خانه در حالي که با سرايدار مدرسه بود، دزديده و با يک خودرو پرايد متواري شده‌اند. فرمانده نيروي انتظامي استان البرز گفت: بعد از انجام اقدامات فني و تحقيقاتي لازم و شناسايي محل گروگانگيران در شمال کشور و با علم به اين موضوع که نبايد خطري پوريا را تهديد کند در اقدامي هماهنگ در محل ايست بازرسي منطقه منجيل، خودرو گروگانگيران متوقف و هر 2 نفر را دستگير ‌کردند و پوريا به آغوش خانواده بازگشت. کامراني صالح با هشدار به مجرمان و افراد شرور گفت: پليس با اقتدار و در کمترين زمان ممکن با هرگونه هنجارشکني و برهم زنندگان امنيت جامعه به شدت برخورد خواهد کرد. ‌‌

این مطلب را به اشتراک بگذار
WeCreativez WhatsApp Support
ارسال متن آگهی در این قسمت
سلام وقت بخیر