فرمانده نیروی انتظامی استان البرز خبر داد رهایی پسر۱۳‌ساله کرجی از چنگال گروگانگیران

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز از دستگیری دو شرور که چند روز پیش در مهرشهر کرج پسر ۱۳‌ساله‌ای را به گروگان گرفته بودند، خبر داد.
کامرانی صالح گفت: ساعت ۱۵ یکشنبه اول آذر ماه جاری ۲شرور با یک خودرو پراید، پوریا نوجوان ۱۳‌ساله را که در مسیر بازگشت از مدرسه به خانه بود در مهرشهر کرج ربودند.
وی افزود: این شرورهای ۲۲ و ۲۴‌ساله که برای آزادی پوریا از خانواده وی درخواست یک هزار سکه بهار آزادی کرده بودند، بعد از چند مرحله جا به جایی در استان و حتی عزیمت به شمال کشور در اقدام هوشمندانه و بموقع مأموران انتظامی در کمتر از ۴۰ ساعت دستگیر شدند.
کامرانی صالح ادامه داد: این گروگانگیری از طریق تماس با فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به اطلاع مأموران رسید که تیم‌های مجرب تحقیقاتی و عملیاتی پلیس آگاهی استان، پیگیری خود را آغاز کردند. وی تصریح کرد: بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد این ۲ گروگانگیر، پوریا را در راه برگشت از مدرسه به خانه در حالی که با سرایدار مدرسه بود، دزدیده و با یک خودرو پراید متواری شده‌اند. فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: بعد از انجام اقدامات فنی و تحقیقاتی لازم و شناسایی محل گروگانگیران در شمال کشور و با علم به این موضوع که نباید خطری پوریا را تهدید کند در اقدامی هماهنگ در محل ایست بازرسی منطقه منجیل، خودرو گروگانگیران متوقف و هر ۲ نفر را دستگیر ‌کردند و پوریا به آغوش خانواده بازگشت. کامرانی صالح با هشدار به مجرمان و افراد شرور گفت: پلیس با اقتدار و در کمترین زمان ممکن با هرگونه هنجارشکنی و برهم زنندگان امنیت جامعه به شدت برخورد خواهد کرد. ‌‌

این مطلب را به اشتراک بگذار